معاون قضایی دادستان قم:

با هرگونه اختلال اقتصادی در بازار قم برخورد قضایی می شود

با هرگونه اختلال اقتصادی در بازار قم برخورد قضایی می شود آی وكیل: معاون قضایی دادستان عمومی و انقلاب قم اظهار داشت: با هر گونه اختلال اقتصادی توسط متخلفین در بازار قم، برخورد قضایی می شود.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، علی اصغر سلطانی در سی و یكمین جلسه كارگروه و ستاد تنظیم بازار درقم در تالار امام جواد(ع) در استانداری قم عنوان كرد: در وضعیت اقتصادی فعلی همه دستگاهها و مدیران باید به ثبات قیمت ها در بازار كمك كنند.
معاون قضایی دادستان عمومی و انقلاب قم اضافه كرد: نباید بالا بودن بعضی از قیمت ها را توجیه كرد؛ بلكه برای كاهش مشكلات، لازم است با مدیریت مناسب، ثبات را به بازار برگردانیم.
وی خاطرنشان كرد: دستگاه قضایی، عزمی جدی در برخورد با متخلفان دارد و با هر گونه اختلال اقتصادی توسط متخلفین در بازار قم، برخورد قضایی می شود و بطور قطع بر مبنای گزارشات، پرونده تشكیل خواهد شد.
سلطانی اظهار نمود: بازار شب عید باید تعدیل، و توزیع اقلام به نحو بهتری مدیریت شود؛ بخصوص برای كاهش قیمت مرغ و گوشت باید راهكاری جدی اتخاذ شود.
وی عنوان كرد: قم همواره مورد هجمه دشمن قرار داشته است؛ از این رو مسئولان باید با مدیریت بهتری در جهت رفع مشكلات این شهر تلاش كنند و نگاه جهادی نسبت به حل مسائل داشته باشند.
در این نشست محمدرضا طلایی رئیس سازمان جهاد كشاورزی استان قم بیان كرد: به علت گرانی نهاده ها، قیمت جوجه یك روزه هم افزایش داشته و این امر بر بازار مرغ تاثیر گذاشته است.
وی ادامه داد: مرغ كالایی نیست كه بتوان آنرا به مدت طولانی ذخیره كرد؛ اما قیمت آن بر مبنای شهرهای مجاور تعیین می شود و در تعرفه گذاری، مسائل مهمی دخالت دارد.
طلایی بیان كرد: ۲۵ تن گوشت منجمد تا چند روز آینده وارد قم می شود تا بتوان بازار فعلی را ساماندهی كرد.
محمود سیجانی هم عنوان كرد: برای توزیع گوشت، باید مباشر توزیع تعیین شود؛ همینطور در توزیع گوشت حتما اولویت ها همچون قشر كارگر مشخص باشد.
وی بیان كرد: در جهت كنترل بازار، بالغ بر ۱۰ هزار بازرسی انجام شده و ۷۲ پرونده با احصای تخلفات به ارزش ۱۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تشكیل شده است.
سیجانی اظهار نمود: در توزیع میوه در روزهای عید هم ۲۸ غرفه در سطح شهر برگزار شده كه ۱۵ درصد زیر قیمت بازار به توزیع میوه می پردازد.1397/12/21
23:21:22
5.0 / 5
2387
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع

بررسی وکیلها

کانون وکلا

مدافع
کانون وکلا

محکمه

دادگستری