سازمان بسیج حقوقدانان برای نمایش كمك های مادی و معنوی به سیل زدگان اعلام آمادگی كرد

سازمان بسیج حقوقدانان برای نمایش كمك های مادی و معنوی به سیل زدگان اعلام آمادگی كرد آی وكیل: مسئول سازمان بسیج حقوقدانان كشور ضمن اظهار همدردی با هموطنان سیل زده، بر آمادگی حقوقدانان این سازمان به نمایش كمك های مادی و معنوی تاكید نمود.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، به دنبال سیل بی سابقه استان های گلستان و مازندران، بهرامیان مسئول سازمان بسیج حقوقدانان كشور در تماس تلفنی با مسئولین بسیج حقوقدانان استانهای گلستان و مازندران و اظهار همدردی با مردم شریف آن خطه، بر آمادگی حقوقدانان متعهد به انجام كمك های مادی و معنوی اصرار كرد.
بهرامیان در این تماس تلفنی اظهار داشت: حوادث طبیعی و غیرمترقبه سالهای اخیر نظیر زلزله كرمانشاه، حادثه پلاسكو، سیل استانهای گلستان و مازندران و... زنگ خطری برای ضرورت آمادگی سازمان یافته تر در مقابل این حوادث است و باید بررسی شود. آیا قوانین و مقررات مربوط به ساخت و سازها در محدوده های حادثه خیز رعایت شده است آیا ستاد بحران، هلال احمر كشور و استانهای حادثه خیز نسبت به این حوادث آمادگی و پیشگیری لازم را نسبت به این حوادث انجام داده اند؛ تا چه اندازه آمادگی های عمومی و آموزش لازم برای مردم و نهادهای دولتی در این زمینه انجام شده است.
وی اشاره كرد: اساسا آموزش پدافند غیر عامل به شكل گسترده در حوادث طبیعی و حوادث غیرمترقبه در این زمینه موثر خواهد بود.
مسئول سازمان بسیج حقوقدانان با اشاره به اینكه كمك های حقوقدانان متعهد و سایر خیرین یك عمل انسانی و تكلیف اجتماعی موكد است، تصریح كرد: در همین راستا حقوقدانان بسیجی نسبت به جمع آوری كمك ها به صورت متمركز اقدام می نمایند؛ البته این مسئله رافع مسئولیت متخلفین و هرگونه سهل انگاری كه موجب ایجاد خسارات مادی و معنوی به افراد شده است نخواهد بود.
بهرامیان درانتها اظهار نمود: امیدوارم مسئولان مربوطه در امتداد عمل به تكالیف قانونی خود مطابق اصول قانون اساسی و سایر قوانین مربوطه گزارش كاملی در این رابطه به مردم و رهبری نمایش نمایند.1398/01/08
14:20:24
5.0 / 5
3765
تگهای خبر: تخلف , حقوق , سابقه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری