ممنوعیت دپوی كمك های مردمی به سیل زدگان در مراكز غیرمجاز

ممنوعیت دپوی كمك های مردمی به سیل زدگان در مراكز غیرمجاز به گزارش آی وكیل با دستور رئیس كل دادگستری گلستان دپو و توزیع كمك های مردمی در مراكز غیرمجاز ممنوع می باشد.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، هادی هاشمیان اظهار داشت: همه كمك های مردمی در گمیشان توسط هلال احمر جمع آوری و بعد از صورت برداری با كمك معتمدان محلی بین سیل زدگان این شهرستان توزیع می شود.
وی اظهار داشت: كسانی كه خودشان قصد توزیع اقلام بین سیل زدگان را دارند باید به هلال احمر رجوع و با هماهنگی و راهنمایی داوطلبان این جمعیت، كمك ها را توزیع كنند.

رئیس كل دادگستری گلستان اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته 40 تن انواع كالا و اقلام كمك های مردمی كه در مراكز غیرمجاز دپو شده بود جمع آوری و به پایگاه هلال احمر گمیشان انتقال یافت تا بعد از صورت برداری بین مردم توزیع شود.

هاشمیان اضافه كرد: در گمیشان مردم در اقدامی تحسین برانگیز، كالاها و كمك های مردمی مازاد بر نیاز خویش را برای توزیع بین خانواده هایی كه شاید كمتر كمك دریافت كرده باشند به پایگاه هلال احمر این شهر تحویل دادند.

وی ادامه داد: 5 نفر از كاركنان دادگستری گمیشان بعنوان نماینده دادستان بر كلیه مراحل تهیه و توزیع كمك های مردمی نظارت می كنند.

رئیس كل دادگستری گلستان با قدردانی از همدلی و همراهی مردم برای كمك به سیل زدگان از آنان خواست، برای توزیع مساوی كمك ها بین خانواده های گرفتار سیلاب و پیشگیری از ازدحام در مناطق سیل زده، كمك های نقدی و غیرنقدی خویش را به هلال احمر یا كمیته امداد امام خمینی (ره) تحویل دهند.1398/01/13
13:16:46
5.0 / 5
4102
تگهای خبر: دادستان , دادگستری , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده