در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

متهم پرونده گلیم و گبه در اوین است، آخرین وضعیت تسویه با شكات

متهم پرونده گلیم و گبه در اوین است، آخرین وضعیت تسویه با شكات به گزارش آی وكیل رئیس كل دادگستری استان كرمانشاه آخرین وضعیت اجرای حكم متهم پرونده گلیم و گبه را شرح داد.


به گزارش آی وكیل به نقل از مهر، محمدرضا عدالتخواه در حاشیه روسای دادگستری های كل كشور كه پنجشنبه هفته گذشته برگزار شد، در جمع خبرنگاران، درباره آخرین وضعیت اجرای حكم محمدرضا مشیری متهم پرونده گلیم و گبه اظهار داشت: این فرد به ۳۰ سال حبس محكوم شد كه الان در زندان اوین در حال تحمل كیفر است. وی در مورد پرداخت مطالبات مالباختگان هم اظهار داشت: خسارت شكات و مالباختگان در این پرونده ۱۴۵ میلیارد تومان است كه تا كنون نزدیك به ۷۳ میلیارد تومان آن پرداخت شده است. كسانی كه در این پرونده تا ۱۰ میلیون تومان طلب داشتند، به صورت كامل تسویه شدند و ۳۹ درصد از طلبكاران بالای ۱۰ میلیون تومان نیز، مطالبات شان را دریافت نمودند.

عدالتخواه با اشاره به اینكه مطالبات باقی مانده مالباختگان از محل اموال توقیف شده پرداخت می شود، اظهار داشت: احتمال دارد اموال توقیف شده از متهم حدود ۲۰ میلیارد تومان كمتر از میزان مطالبات مردم باشد. وی افزود: با این وجود اما با تغییر وضعیت قیمت ها و كارشناسی های جدید این كمبود جبران می شود.

1398/02/08
10:36:13
5.0 / 5
4099
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده