رئیس قوه قضاییه:

حمایت قضایی و حقوقی از كارآفرینان را باید جدی بگیریم

حمایت قضایی و حقوقی از كارآفرینان را باید جدی بگیریم به گزارش آی وكیل رئیس قوه قوه قضاییه اظهار داشت: حمایت قضایی و حقوقی از كارآفرینیان را باید جدی بگیریم و در برنامه داریم.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، آیت الله ابراهیم رئیسی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در زاهدان اظهار نمود: اجرای عدالت و قانون، مبارزه بی امان با هر گونه شرارت و نا امنی، مبارزه بی امان با فساد در دستور است.
رئیسی بیان كرد: این سفری كه به استان سیستان و بلوچستان داشتیم بعنوان سفر رسمی در دوره مسئولان جدید قوه قضائیه بود، در این سفر با خانواده شهیدان و رؤسا و طوایف دیدار داشتیم.
وی ادامه داد: حل مسائل بین طوایف با حضور افراد ریش سفیدان و طوایف و كسانی كه می توانند اختلافات رو حل كنند مد نظر است.
رئیس دستگاه قضا در ادامه اظهار نمود: حضور طوایف در حل و فصل دعاوی بسیار می تواند اثر گذاری در كاهش حجم ورودی پرونده شوراهای حل اختلاف داشته باشد.
رئیس قوه قضائیه افزود: دستگاه قضائی كه در محضر پروردگار حكم صادر می كند بسیار پرارزش است، اجرای عدالت و قانون، مبارزه بی امان با هر گونه شرارت و نا امنی، مبارزه بی امان با فساد در دستور كار است.
رئیس قوه قضائیه بیان كرد: نباید بگذاریم فساد در جمهوری اسلامی لانه كند، در گام دوم انقلاب باید در این زمینه اقدامات مؤثری صورت گیرد.
رئیسی افزود: سیستان و بلوچستان در حال توسعه است، هرگونه توسعه و پیشرفت در انسجام و وحدت اتفاق می افتد، اتحاد و انسجام ما پیام دوستی و صمیمیت دارد و به دشمنان هم نشان داده است كه مبارزه با شبكه های گسترده قاچاق مواد مخدر و قاچاق سوخت با جدیت انجام می شود.
وی اظهار داشت: اقتصاد استان سیستان و بلوچستان و بازرگانی دریا و مزیت های آن باید فعال شود، دانشگاه باید در كنار بازار اقتصاد كشاورزی صنعت قرار گیرد و گام پرارزش تمدنی را رقم بزند.
وی افزود: حمایت قضائی و حقوقی از كارافرینان را باید جدی بگیریم و در برنامه داریم، بخشی از خواسته ها باید از راه دولت صورت گیرد.
رئیسی افزود: جلسه امروز در شورای مسؤولان قضائی، عملكرد و مشكلات و پیشنهادات از دادگستری استان سازمان های وابسته مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد برای حل مشكلات سازمان های قضائی دادگستری سیستان و بلوچستان اعتبارات اختصاص داده شود همینطور نیروی انسانی كارامد و هم كمبود قاضی و نیروی انسانی استان هم قرار شد زودتر تأمین شود.
رئیسی اظهار داشت: مردم هر جا نیاز بوده حضور پیدا كرده اند، از همه مدیران دست اندركاران و رئیس كل دادگستری و اصحاب رسانه قدردانی می كنم.
1398/02/13
12:02:52
5.0 / 5
3886
تگهای خبر: اثر , پرونده , حقوق , دادگستری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده