دادستان كرمان: ۷ رباخوار حرفه ای در كرمان بازداشت شدند

دادستان كرمان: ۷ رباخوار حرفه ای در كرمان بازداشت شدند به گزارش آی وكیل دادستان عمومی و انقلاب مركز استان كرمان از دستگیری و بازداشت ۷ ربا خوار مشهور و حرفه ای در كرمان اطلاع داد و اظهار داشت: با عنایت به حرمت شرعی فعل ربا، اقدامات این دادستانی با قاطعیت و شدت ادامه خواهد یافت.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، دادخدا سالاری در این باره اظهار نمود: در جهت حفظ حقوق عامه كارگروهی به ریاست معاونت نظارت دادستانی و متشكل از قضات ویژه، اداره كل اطلاعات استان، سازمان اطلاعات سپاه و پلیس آگاهی استان جهت مقابله و مبارزه با پدیده شوم رباخواری در دادسرای كرمان تشكیل شده است.

این مقام ارشد قضائی در استان كرمان تصریح كرد: این كارگروه رباخواران مشهور را شناسایی و برای آنان شناسنامه تشكیل می دهد و به ترتیب مهم بودن جرایم ادله در مورد آنان جمع آوری می شود.

دادستان كرمان اعلام نمود: با عنایت به اهمیت مبحث شعب ویژه ای در دادسرای كرمان برای رسیدگی به پرونده های رباخواری تشكیل شده است.

وی ادامه داد: تعقیب و تحقیق از متهمان شروع شده است و تابحال تعداد ۷ پرونده در این رابطه تشكیل و هفت نفر از رباخواران مشهور دستگیر و بازداشت شده اند.

1398/02/19
11:33:53
5.0 / 5
74
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه
وکالتنامه

دادگاه

وکالت قانونی

دادگستری

قضایی

وکالت قانونی