محسنی اژه ای:

برخی كارها خلاف شئون دستگاه قضائی و یك قاضی است

برخی كارها خلاف شئون دستگاه قضائی و یك قاضی است به گزارش آی وكیل معاون اول قوه قضاییه با اشاره به اینكه بعضی از كارها خلاف شئون دستگاه قضایی و یك قاضی است، خواهان صیانت از شئون دستگاه قضایی شد و اظهار داشت: سرمایه اصلی این نهاد نیروی انسانی است كه باید آنرا از جنبه های مختلف صیانت كرد.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای در آئین تكریم و معارفه رئیس كل دادگستری استان فارس با اشاره به اینكه شیطان بزرگ با همه توان، ابزار و فراخوانی همه جنود اكیادش به سراغ ایران آمده است، اظهار داشت: زمانی شیطان از همه این ابزار استفاده می نماید كه حریف خویش را قوی بداند و خویش را در موضع ضعف می بیند.
وی عنوان كرد: امروز آمریكا در مقابل جبهه مقاومت و در مقابل ایران اسلامی در پایین ترین موضع ضعف قرار دارد وگرنه لازم نبود كه از همه ابزار خود استفاده كنند.
معاون اول قوه قضائیه تلاش به تهدید نظامی و محاصره اقتصادی را نشان از ضعف آمریكایی ها نسبت به ایران اسلامی دانست و تصریح كرد: آنها در اشتباه هستند، چون كه ملت بصیر و آگاه ما به خدا وابسته هستند و همه قدرت و هستی را در ید او می بینند.
اژه ای تصریح كرد كه باید با آگاهی و زیركی، اتحاد، همدلی، استفاده از همه ظرفیت ها، توجه به دوست و دشمن و …به وعده های الهی اطمینان بیشتری داشته باشیم.
او همینطور در بخشی از سخنانش بیان كرد: فارس خطه ای است كه وقتی نام شیراز آن به گوش می رسد، ادب، ادبیات، عرفان، ذوق، عالم پروری و شهید پروری به اذهان متبادر می شود.
معاون اول قوه قضائیه به كادر پروری و نیرو پروری فارسی ها در كشور هم اشاره و تصریح كرد: نیروهای كارآمدی از این خطه در رأس امور كلیدی كشور قرار گرفته اند.
اژه ای همینطور مقابله با قاچاق و پشتیبانی از تولید را از وظایف مهم امروز همه مسئولان نظام برشمرد و خواهان اهتمام بر تكریم همكاران قضایی و مردم، صیانت از شئون قضا، قاضی و كارمند، نظارت مستمر بر زیر مجموعه، اجرای بموقع احكام، اهتمام جدی به حقوق مردم، مشورت در امور و برخورد بموقع و قاطع با همه مفسدین و مجرمین شد.
وی با تاكید بر اینكه حق الناس در اسلام بسیار مهم می باشد، تصریح كرد كه همكاران قضایی باید نسبت به حقوق عامه حساسیت داشته باشند.
معاون اول قوه قضائیه افزود: علیرغم تلاش های زیاد اما تا رسیدن به نقطه مطلوب تراز نظام اسلامی فاصله داریم.
اژه ای همینطور با اشاره به اینكه فضای مجازی به یك بلای خانمان سوز تبدیل گشته است و در این فضا دشمن با تكنولوژی جدید كه می تواند به نفع كشور باشد ضد ما تبلیغ می كند، اظهار داشت: امروز خیلی از جرائم در این فضا تبلیغ می شود، بنیاد خانواده را خراب كرده و انواع جرائم را توسعه می دهد.
به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، در انتها این جلسه معاون اول قوه قضائیه ضمن تقدیر از تلاش های علی القاصی مهر، حجت الاسلام موسوی را بعنوان رئیس كل جدید دادگستری استان فارس معرفی نمود.
همینطور در این نشست ضمن تجلیل از زحمات علی صالحی، دادستان شیراز، حجت الاسلام اژه ای وی را بعنوان رئیس كل جدید دادگستری استان هرمزگان معرفی نمود.
منبع:

1398/02/20
13:10:28
5.0 / 5
2065
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع
وکالت ماهر

دادگاه

دفاع

توکیل

دادگاه

بررسی وکیلها