مدیركل امور كارگزاران سازمان حج:

نتیجه آزمون معاونت آموزشی عتبات اعلام گردید

نتیجه آزمون معاونت آموزشی عتبات اعلام گردید آی وكیل: مدیركل امور كارگزاران سازمان حج و زیارت از اعلام نتیجه آزمون معاونت آموزشی عتبات عالیات آگاهی داد و اظهار داشت: برگزیدگان پس از مصاحبه حضوری انتخاب می شوند.


به گزارش آی وكیل به نقل از مهر، آزمون معاونت آموزشی عتبات عصر روز جمعه ششم اردیبهشت ماه در كلیه مراكز استان ها و شهرستان كاشان اجرا شد. تعداد سوالات این آزمون یكصد (۱۰۰) سوال شامل: احكام اولیه و عمومی، اطلاعات عمومی، زبان عربی، هوش و استعداد تحصیلی و كامپیوتر بود و در حدود ۴ هزار و ۴۶۰ نفر در این آزمون با یكدیگر رقابت كردند. حمید رضا محمدی مدیركل امور كارگزاران سازمان حج و زیارت با بیان نتیجه این آزمون اظهار نمود: متقاضیان می توانند برای مشاهده نتایج به صفحه شخصی خود در سامانه جامع كارگزاران بازگشت نمایند و از نتایج باخبر شوند.
وی ادامه داد: حداقل امتیاز قبولی هزار در نظر گرفته كه شامل كسب ۵۰ درصد امتیازات این آزمون است. مدیركل امور كارگزاران سازمان حج و زیارت اشاره كرد: در ادامه نیز برنامه ریزی برای مصاحبه حضوری افراد قبول شده بوسیله دفاتر حج و زیارت استان ها اعلام می شود و افراد قبول شده باید در این آزمون نیز موفق شوند. بگفته محمدی، پس از مرحله مصاحبه نیز افراد قبول شده باید دوره آموزشی را طی كنند و بعنوان معاونت آموزشی و در كنار یكی از مدیران كاروانهای عتبات و با پرداخت هزینه شخصی به عتبات مشرف شده و مراحل بعدی را طی كنند. وی ادامه داد: متقاضیان می توانند در صورت كسب نمرات و پاسخ نهایی ارزشیابی بعنوان معاونت آموزشی انتخاب شوند و وارد چرخه كارگزاری حج و زیارت گردند. مدیركل امور كارگزاران سازمان حج و زیارت اشاره كرد: معاونت آموزشی عتبات عالیات دریچه ورودی به حوزه كارگزاری حج و زیارت است؛ یعنی افرادی كه بعنوان معاون آموزشی انتخاب می شوند در آینده و بعد از كسب تجارب لازم، ارتقا می یابند.

1398/03/03
22:38:15
5.0 / 5
87
تگهای خبر: سازمان , قاضی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه
وکالتنامه

دادگاه

وکالت قانونی

دادگستری

قضایی

وکالت قانونی