دادستان مانه و سملقان مطرح كرد:

دستگیری ۲متهم در ارتباط با حادثه رئیس آموزش و پرورش مانه و سملقان

دستگیری ۲متهم در ارتباط با حادثه رئیس آموزش و پرورش مانه و سملقان به گزارش آی وكیل دادستان مانه و سملقان با بیان خبر دستگیری دو متهم در ارتباط با حادثه ضرب و جرح رئیس آموزش و پرورش این شهرستان از تداوم تلاش ها و ادامه تحقیقات تكمیلی تا حصول نتیجه اطلاع داد.به گزارش آی وكیل به نقل از مهر، مهدی ایزانلو اظهار نمود: بر اساس گزارش مرجع انتظامی و بر مبنای نتایج بررسی های اولیه ظاهراً رئیس اداره آموزش و پرورش آشخانه هنگامی كه در ساعات پایانی پنج شنبه شب هفته گذشته در حال ورود به منزل مسكونی بوده، به صورت ناگهانی و غافلگیرانه مقابل درب منزل از جانب فردی ناشناس كه سر و صورتش را پوشانده بود با جسمی نوك تیز كه به نظر می آید چاقو بوده باشداز چند ناحیه، مورد ایراد ضرب و جرح قرار گرفت و به شدت مجروح شد.
ایزانلو اضافه كرد: ابتدای وقوع این حادثه مضروب بلافاصله به بیمارستان پورسینای آشخانه منتقل شد اما به دلیل وخامت حال وی را به بیمارستان بجنورد انتقال دادند كه در ادامه مراحل تكمیلی درمان، مجروح، تحت عمل جراحی قرار گرفت.
وی با اشاره به اینكه این پرونده به شعبه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب مانه و سملقان ارجاع داده شد، اظهار داشت: این حادثه به هیچ وجه تروریستی نبوده و اساسا انگیزه های شخصی در آن مطرح و مؤثر بوده و از سویی بنا به قول مضروب، ضارب یك نفر بوده است كه به نظر می آید با همكاری راننده ای كه درون یك دستگاه خودرو منتظر ضارب بوده، بلافاصله از محل متواری می شوند.
دادستان مانه و سملقان با اشاره به اینكه چند مظنون در این رابطه دستگیر شده بودند كه بعد از انجام بازجویی و رفع افترا از آنان آزاد شدند و الان دو متهم دیگر دستگیر و در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب مانه و سملقان در حال بازجویی هستند.
ایزانلو اظهار داشت: دستگیری دو متهم اخیر متعاقب بررسی و بازنگری فیلم حاصل از دوربین های مداربسته حاصل شد كه با تكمیل مراحل شناسایی و دستگیری دو متهمان اصلی، این پرونده وارد مرحله تازه ای از رسیدگی های قضائی شده است.
وی مطرح كرد: طبق آخرین اخبار واصل شده حال مضروب رو به بهبودی بوده و وضعیت وی از جانب كادر درمانی و پزشكی رضایت بخش اعلام شده و تحقیقات تكمیلی تا زمان روشن شدن دیگر ابعاد و زاویای احتمالی این حادثه كماكان ادامه دارد.


منبع:

1398/03/12
15:33:48
5.0 / 5
3817
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده