رئیس كل دادگستری استان زنجان:

كسی نمی تواند نظرات خودرا به دستگاه قضایی تحمیل كند

كسی نمی تواند نظرات خودرا به دستگاه قضایی تحمیل كند آی وكیل: رئیس كل دادگستری استان زنجان اظهار داشت: اجازه بی نظمی در تولید و اشتغال را به هیچ كس نخواهیم داد.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، حجت الاسلام اسمعیل صادقی نیاركی در مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگستری ابهر، اظهار نمود: قضات تنها برای پرونده ها تصمیم نمی گیرند، بلكه گاهی تصمیمات اجتماعی نیز می گیرند؛ تصمیماتی كه گاهی منجر به شادی دل جامعه و خانواده ها می شود.
وی با تاكید بر این كه «مسئولیت ها نباید سبب مغرور شدن انسان شود»، اضافه كرد: در انجام صادقانه خدمت باید به یك منبع لایزال الهی توجه داشت و با مدد جستن از درگاهش نسبت به انجام كارها اقدام نمود.
وی با تاكید بر لزوم تعامل تمام قوا با یكدیگر، افزود: اتحاد و همدلی از تاكیدات مقام معظم رهبری است كه باید مورد توجه جدی همه مسئولان قرار گیرد.
رئیس كل دادگستری استان زنجان با اشاره به این كه «دستگاه قضایی دستگاهی مستقل است با این وجود نباید از مشورت گرفتن ابایی داشته باشد»، بیان كرد: مشورت گرفتن از سایر مسئولان هیچ منافاتی با استقلال دستگاه قضا ندارد.
وی با تاكید بر این كه «كسی نمی تواند نظرات خودرا به دستگاه قضایی تحمیل كند»، اضافه كرد: هیچ جریان سیاسی نیز نمی تواند در مقابل تصمیمات قضایی ایستادگی كند.
وی با اشاره به تاكیدات مقام معظم رهبری نسبت به رونق تولید، اشاره كرد: برای تحقق رونق تولید و اقتصاد مقاومتی همه ما وظیفه داریم از فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران با تمام وجود حمایت نماییم.
صادقی نیاركی با تاكید بر این كه «انباید جازه بی نظمی در تولید و اشتغال داده شود»، اظهار داشت: باید تلاش شود واحدهای تعطیل به چرخه تولید بازگشته و اجازه تعطیلی هیچ واحدی نیز داده نمی گردد، برای اینكه دشمن اقتصاد ما را نشانه گرفته است.
درانتها مراسم علی پوررستم تودیع و بهروز عباسی بعنوان رئیس جدید داگستری ابهر منصوب گردید.
منبع:

1398/03/23
18:23:33
5.0 / 5
3852
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده