پورمحمدی در جمع خبرنگاران:

وزیر دادگستری در دولت آینده

وزیر دادگستری در دولت آینده به گزارش آی وكیل وزیر دادگستری اظهار داشت یكی از قضات باسابقه دستگاه قضایی طبق تشریفات، توسط رئیس قوه قضائیه معرفی می گردند و رئیس جمهور همچنین باید با این انتخاب موافقت نمایند كه همه كارهای اداری آن انجام گردیده است.


مصطفی پورمحمدی در حاشیه آخرین نشست هیات دولت یازدهم در جمع خبرنگاران با آرزوی موفقیت برای رئیس جمهور و دولت دوازدهم در خصوص حضور در هیات آینده اظهار داشت: هنوز تصمیمی برای آینده نگرفته ام.
وی در خصوص مشخص شدن جانشین وی در وزارت دادگستری اظهار داشت: یكی از قضات باسابقه دستگاه قضایی طبق تشریفات توسط رئیس قوه قضاییه معرفی می شوند و رئیس جمهور نیز باید با این انتخاب موافقت كنند كه همه كارهای اداری آن انجام شده است.
پورمحمدی درباره مقایسه دولت آقای احمدی نژاد و آقای روحانی با توجه به حضور خود در این دولت ها عنوان كرد: دولت های مختلف فضاهای مختلفی را به وجود می آورند. در این دولت، تدبیر، آینده نگری، نظم، برنامه ریزی، قانون مداری و انضباط و سلامت مالی و اداری قوی تر از دولت قبل بوده است. در این دولت به جایگاه و وجهه جهانی جمهوری اسلامی توجه بیشتری شده است و می توان گفت به آینده جمهوری اسلامی در حوزه اقتصاد، اجتماعی و اداری عنایت بیشتر و البته كار و تلاش بیشتری شده است.
وی مهمترین اولویت وزیر آینده دادگستری را رسیدگی به حقوق شهروندی و پیگیری مسائل مردم در هیات دولت و البته مبارزه با فساد اداری دانست و گفت: حقوق كودكان مبارزه با قاچاق از جمله مهمترین مسائلی است كه باید در دولت آینده به آن توجه بیشتری شود؛ البته وزارت دادگستری ظرفیت های بیشتری دارد اما در گذشته با وجود تاكیدات مقام معظم رهبری از این ظرفیت ها استفاده نشده است.
 

1396/05/11
23:38:33
5.0 / 5
4755
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده