كشف محموله قاچاق از اتوبوس مسافربری

كشف محموله قاچاق از اتوبوس مسافربری آی وكیل: مدیركل تعزیرات حكومتی استان زنجان اظهار داشت: از یك دستگاه اتوبوس مسافربری انواع كالای قاچاق كشف و ضبط شد.


مرتضی ممیزی در گفت و گو با ایسنا، در این زمینه اظهار نمود: از یك دستگاه اتوبوس مسافربری انواع كالای قاچاق همچون دوربین شكاری، تلفن گوشی همراه، لاستیك خودرو و... در عوارضی زنجان - قزوین كشف شد كه قصد بردن كالا به استان تهران را داشت.

وی افزود: یك نفر متهم در ارتباط با این پرونده به شعبه رسیدگی به قاچاق كالا و ارز معرفی و ارزش اولیه این محموله 700 میلیون ریال تخمین زده شده و پرونده در حال پیگیری است.

مدیركل تعزیرات حكومتی استان زنجان اضافه كرد: همواره بیشترین محموله مكشوفه قاچاق البسه و پوشاك بوده و سیگار، سوخت قاچاق، لوازم خانگی از دیگر محموله های قاچاق كشف شده در استان بوده است.

وی با اشاره به اینكه برای مبارزه با قاچاق كالا، اقدامات هوشمندانه و همه جانبه همه دستگاه های اجرایی نیاز است، اشاره كرد: قاچاق كالا، پدیده ای وسیع و گسترده است كه برای مبارزه با این پدیده، باید از ظرفیت دستگاه های فرهنگی و آموزشی خصوصاً رسانه ها بهره برد.

ممیزی اشاره كرد: باید اقدامات فرهنگی دستگاه های اجرایی در امتداد مبارزه با پدیده قاچاق كالا و ارز افزایش یابد و باید به این نكته اشاره نمود كه مردم در پیشگیری و مبارزه با قاچاق كالا در جامعه، نقش مهمی بر عهده دارند، مردم باید در امتداد مبارزه با قاچاق كالا، مشاركت لازم را داشته باشند؛ به شكلی كه باید این مساله به یك مطالبه عمومی و همگانی در جامعه تبدیل گردد.

منبع:

1398/05/04
14:01:34
5.0 / 5
3721
تگهای خبر: پرونده , جامعه , كالا , متهم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری