رییس كل دادگستری استان كرمان:

مردم خواستار رسیدگی سریع همراه با دقت به پرونده های قضائی هستند

مردم خواستار رسیدگی سریع همراه با دقت به پرونده های قضائی هستند آی وكیل: رئیس كل دادگستری استان كرمان اظهار داشت: رسیدگی سریع همراه با دقت به پرونده های قضائی یكی از مطالبات جدی مردم از قوه قضائیه است.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، یدالله موحد امروز 8 مرداد ماه در دیدار با قضات و كاركنان اداری دادگستری شهرستان رفسنجان اظهار نمود: بازدید ها و نظارت های مستمر مسئولان ارشد قضائی از حوزه های قضائی سراسر استان با هدف ایجاد تحول در ارائه خدمات با كیفیت قضائی به مردم صورت می پذیرد.

وی عنوان كرد: منظور از تحول در قوه قضائیه این است كه در ابتدا چالش ها، خلاء ها و مشكلات شناسایی شوند و سپس با ارائه راه كارها و راهبردهای عملیاتی مناسب به سمت حل مشكلات و برطرف نمودن موانع حركت نماییم.

رئیس كل دادگستری استان كرمان اشاره كرد: كثرت ورودی پرونده ها و حجم بالای مراجعات به سیستم قضائی یكی از بزرگترین مشكلات فعلی قوه قضائیه می باشد كه بایستی با ارائه راه كارهای مناسب از قبیل برون سپاری برخی امور غیر مهم و پیگیری و انجام اقدامات پیشگیرانه، بدنبال حل مسائل بود.

موحد اشاره كرد: دادرسی عادلانه، رسیدگی سریع همراه با دقت به پرونده ها و پاسخ گو بودن به درخواست های مردمی و حفظ ارزش ها و كرامت انسانی مراجعان به سیستم قضائی از مهمترین اهداف قوه قضائیه می باشد

رئیس كل دادگستری استان كرمان با اشاره به اینكه بازدید ها با رویكرد اصلاح امور صورت می پذیرند، اظهار داشت: خوشبختانه بالای 95درصد كاركنان دادگستری با انگیزه و پر انرژی در حال خدمت رسانی به مردم شریف استان كرمان هستند و كاركنان قضائی و اداری دادگستری رفسنجان جزء منظم ترین كارمندان استان می باشند.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین"پورمحمدی" رئیس دادگستری شهرستان رفسنجان نیز در سخنانی، اظهار داشت: نظارت و بازرسی امر بسیار مهمی است و خوشبختانه بازدیدهای مستمر آقای دكتر موحد، رئیس كل دادگستری استان طی چند سال اخیر بركات فروانی برای حوزه های قضایی سراسر استان داشته است.

منبع:

1398/05/08
21:54:56
5.0 / 5
2997
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده