وكیل مدافع نجفی خبر داد

شروع مذاكرات با خانواده مرحوم میترا استاد برای دریافت رضایت

شروع مذاكرات با خانواده مرحوم میترا استاد برای دریافت رضایت آی وكیل: وكیل مدافع محمدعلی نجفی از شروع مذاكرات با خانواده مرحوم میترا استاد برای دریافت رضایت اطلاع داد.


حمید گودرزی در گفتگو با ایسنا، در اینباره اظهار داشت: به دنبال تقاضای خانواده دكتر نجفی و تلاش برخی از معتمدین طرفین برای تشكیل جلسات مذاكره به منظور صلح و سازش، سرانجام مورد موافقت خانواده محترم داغدیده قرار گرفت و بعنوان وكیل مدافع نجفی موفق شدم دیدارهایی برای تشفی خاطر بازماندگان و حل و فصل مبحث برگزار كنم.
وی اضافه كرد: در این جلسه ها با پدر و مادر داغدار مرحومه و همینطور مسعود استاد بعنوان نماینده تام الاختیار اولیای دم بحث و گفت وگوهایی را آغاز كردیم كه می تواند در حل مسالمت آمیز پرونده راهگشا باشد.
گودرزی خاطرنشان كرد: امیدواریم تلاش خانواده نجفی برای تشفی خاطر و دلجویی از خانواده محترم استاد به لطف خداوند به نتیجه مطلوب برسد.
وی خاطرنشان كرد: هنوز مذاكرات به اعلام گذشت قطعی از جانب خانواده مرحوم استاد منتهی نشده است.
براساس این گزارش، یكی از مهمترین اخبار خردادماه سال جاری قتل میترا استاد - همسر دوم محمدعلی نجفی - شهردار سابق تهران بود كه بامداد روز سه شنبه ۷ خردادماه با شلیك گلوله رخ داد و از همان ساعات اولیه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری قاتل شروع شد. بعد از انجام تحقیقات و شناسایی قاتل، نهایتاً عصر همان روز نجفی به قتل همسرش اعتراف كردو انگیزه خود برای قتل را اختلافات خانوادگی عنوان نمود. پرونده نجفی با صدور كیفرخواست به شعبه ۹ دادگاه كیفری یك استان تهران به ریاست قاضی محمدی كشكولی ارجاع شد و سه جلسه دادگاه در شعبه مذكور برگزار گردید.
طبق اعلام علی القاصی مهر دادستان عمومی و انقلاب تهران، اتهامات محمدعلی نجفی عبارت است از: الف- قتل عمد خانم میترا استاد، ب- حمل و نگهداری سلاح غیر مجازو ج- ایراد آسیب بدنی عمدی منتهی به جرح (غیر فوتی) كه تقاضای اولیای دم هم قصاص متهم است.
غلامحسین اسماعیلی در هفتمین نشست خبری از محكومیت محمدعلی نجفی به دو سال حبس به جرم حمل سلاح غیر مجاز و قصاص نفس به جرم قتل میترا استاد اطلاع داد و اظهار داشت: حكم غیرقطعی و قابل فرجام خواهی در دیوان عالی كشور است و در صورتیكه از ناحیه اولیای دم یا وكلای آنها و متهم یا وكلای او مورد فرجام خواهی قرار بگیرد، پرونده به دیوان عالی كشور ارسال خواهد شد.1398/05/12
17:17:32
5.0 / 5
3790
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل دادگستری
وکیل دادگستری
وکیل دادگستری
وکیل دادگستری
وکیل دادگستری
وکیل دادگستری
وکیل دادگستری