دادستان مشهد: تولید و اشتغال عامل اصلی كاهش ورودی پرونده به دستگاه قضا

دادستان مشهد: تولید و اشتغال عامل اصلی كاهش ورودی پرونده به دستگاه قضا آی وكیل: دادستان عمومی و انقلاب مركز خراسان رضوی اظهار داشت: عامل اصلی كاهش ورودی پرونده به دستگاه قضا، تولید و اشتغال است.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا-منطقه خراسان، غلامعلی صادقی در جلسه شورای اداری و اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی كه در تالار شهر برگزار شد، اظهار نمود: اعلام همبستگی و همكاری در استان برای سندی بوده كه از چند ماه قبل شروع شده و با حركت خوبی در جریان و حركت است. از آقای جهانگیری به خاطر اعزام فردی رزمنده، متدین، پرتحرك، دلسوز و در یك كلمه كرمانی بعنوان استاندار خراسان رضوی (علیرضا رزم حسینی) تشكر می كنم.
وی بیان كرد: مقام معظم رهبری، روسای قوا و رئیس قوه قضاییه همیشه بر كاهش لطمه های اجتماعی و خانوادگی تاكید دارند. عامل اصلی كاهش ورودی پرونده در دستگاه قضا، كار، اشتغال، تولید، درآمد و سرمایه است. استان و كشوری كه بتواند در این زمینه خوب بدرخشد و فعالیت كند، لطمه های اجتماعی كاهش پیدا خواهدنمود.
صادقی با اشاره به اینكه همه ما سند مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی را امضا كردیم و پای آن هستیم، عنوان كرد: تجربه آقای رزم حسینی از دوران دفاع مقدس و مسئولیت های پیش از استان بوده كه آنرا به همراه خود بعنوان سوغات برای استان آوردند. برای همه قابل قبول بوده، آنرا امضا كردیم و پای آن هستیم.
دادستان عمومی و انقلاب مركز خراسان رضوی اضافه كرد: استان دارای منابع انسانی و مالی سرشار و دارای ظرف توسعه ای منحصر به فردی است. آنچه ما از شما و دولت و وزرا می خواهیم و انتظار داریم پشتیبانی از مسئولان استانی است، تابحال این حمایت را داشتید و الان نیز تقاضا می نماییم تا آنرا مضاعف كنید. ما به این حمایت و دلگرمی مسئولان نیازمند هستیم.
وی خطاب به فعالان اقتصادی، اظهار داشت: امروز شرایط استان برای كار، تولید، اشتغال و افزایش سرمایه مطلوب است، كمتر این شرایط را در استان شاهد بودیم. روی حمایت دستگاه قضایی در تمام فعالیت ها حساب كنید و مطمئن باشید با تاكید رئیس قوه قضاییه حمایت كامل و جامع را از شما خواهند داشت.
در این مراسم تفاهم نامه معین اقتصاد مقاومتی روستای خلیل آباد بین استاندار و رئیس كمیته امداد به امضا رسید. این تفاهم نامه در قالب مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی زمینه های افزایش توان عمومی، ایجاد اشتغال پایدار و مردمی كردن اقتصاد منطقه ای خصوصاً در روستاها امضا شده است.
1398/05/18
16:17:29
5.0 / 5
129
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

استخدام وکیل

توکیل

خانواده

قانونی وکیل

وکالت ماهر

وکلا

وکیل قانونی