مرخصی عید غدیر برای بعضی از مددجویان اردوگاه فشافویه، برگزاری شب شعر در زندان رجایی شهر

مرخصی عید غدیر برای بعضی از مددجویان اردوگاه فشافویه، برگزاری شب شعر در زندان رجایی شهر آی وكیل: در آستانه فرا رسیدن عید سعید غدیر بعضی از مددجویان اردوگاه فشافویه مرخصی ویژه عید غدیر دریافت نمودند و شب شعر هم در زندان رجایی اجرا شد.


به گزارش آی وكیل به نقل از اداره كل زندان های استان تهران، عباس اسكندری مدیر اردوگاه فشافویه اظهار داشت: با پیگیری مددكاری اردوگاه فشافویه و حضور قضات شهرستان ملارد، یكی از مددجویان واجد شرایط در شب عید غدیر به مرخصی اختتام حبس رفته و نزد خانواده اش بازگشت و بعضی از مددجویان مرخصی ویژه این عید را دریافت نمودند.
وی ادامه داد: ما همواره در تلاش هستیم تا با با پیگیری مشكلات مددجویان و همكاری مراج قضایی زمینه آزادی و بازگشت سعادتمندانه آنان به جامعه فراهم گردد.
مدیر اردوگاه فشافویه اضافه كرد: در جهت همین امر قضات شهرستان ملارد با حضور در اردوگاه فشافویه ضمن بررسی پرونده های محكومان، با مرخصی اختتام حبس یكی از مددجویان واجد شرایط موافقت كردند و به برخی مددجویان نیز مرخصی ویژه عید غدیر اعطاء شد.
همین طور در آستانه عید سعید غدیر خم و دهه ولایت و امامت مراسم شب شعر با شركت مددجویان در محل دارالقرآن شهید لاجوردی زندان رجایی شهر انجام شد.
عزیزی سرپرست زندان رجایی شهر هدف از برگزاری شب شعر را تشویق و ترغیب سایر مددجویان و مهیا كردن شرایط مناسب جهت ارتقاء شعر و ادبیات در میان علاقه مندان دانست.
وی ادامه داد: شعر اصیل ترین و شناخته شده ترین هنر ایرانی ها است و این آیین دارای سابقه و پیشینه طولانی می باشد.
عزیزی ادامه داد ایجاد زمینه مناسب فرهنگی و ادبی جهت بهره مندی علاقه مندان شعر و ادبیات در زندان، تأثیر شایانی در اصلاح و تربیت مددجویان طی دوران محكومیت دارد.
وی اظهار داشت: برخی مددجویان از استعداد بالایی در حوزه شعر برخوردار می باشند كه شناسایی و كمك در شكوفایی استعدادهای آنان سبب ایجاد انگیزه، تقویت روحیه و مثبت اندیشی می گردد.
سرپرست زندان رجایی شهر خاطرنشان كرد: ایجاد فضای فرهنگی سبب آموزش هنجارها، اخلاق مداری و علم گردیده كه انتقال این فرایندها به مددجویان سبب رشد فكری آنان در زمینه های مختلف و درتغییر رفتار آنان تاثیر گذار است.
گفتنی است درانتها مراسم از مدجویان شاعر برگزیده با اهداء لوح تقدیر و جایزه تجلیل به عمل آمد.
منبع:

1398/05/29
14:34:32
5.0 / 5
4020
تگهای خبر: پرونده , جامعه , زندان , سابقه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع
وکالت ماهر

دادگاه

دفاع

توکیل

دادگاه

بررسی وکیلها