تخلف ۲ فروشگاه زنجیره ای در البرز به دنبال تخفیفات غیرواقعی

تخلف ۲ فروشگاه زنجیره ای در البرز به دنبال تخفیفات غیرواقعی به گزارش آی وكیل مدیركل تعزیرات حكومتی استان البرز از متخلف شناخته شدن 2 فروشگاه زنجیره ای در این استان آگاهی داد و اظهار داشت: در جریان گشت مشترك تعزیرات حكومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مشخص شد این فروشگاه ها با فریب افكار عمومی تخفیف های شایان توجهی بر روی برخی اقلام خود اعمال كرده بودند كه در واقع این تخفیف ها اعمال نشده بود و كالاها با قیمت بالا به مردم فروخته می شد.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، علی اكبر مختاری در این رابطه اظهار نمود: قسمتی از این فروشگاه ها در چارچوب تخفیف اهتمام در فریب مردم را داشتند كه عملكرد آنها جای تامل دارد.
وی ادامه داد: این فروشگاه تخفیف های شایان توجهی بر روی برخی اقلام خود اعمال كرده بودند كه در واقع این تخفیف ها اعمال نشده بود و كالاها با قیمت بالا به مردم فروخته می شد.
مدیركل تعزیرات حكومتی استان البرز در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به وجود تبلیغات گسترده در بعضی فروشگاه های زنجیره ای اظهار نمود: بررسی ها نشان داده است كه ضوابط بهداشت محیط در برخی از این فروشگاه ها رعایت نمی گردد.
مدیركل تعزیرات حكومتی استان البرز اشاره كرد: از ۱۰ مورد بازرسی كه از فروشگاه های فعال استان البرز صورت گرفت، ۱۰ پرونده تخلف در زمینه های مختلف همچون گرانفروشی، تقلب در كسب، عدم رعایت نظامات صنفی و عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی تشكیل شد.
مختاری اضافه كرد: بعضی از فروشگاه های زنجیره ای با هدف فریب افكار عمومی اقلام خودرا تا ۴۵ درصد تخفیف اعلام می كنند كه با بررسی های صورت گرفته بر روی ۴۰۰ قلم كالا تنها اعمال تخفیف بر روی ۱۰ قلم كالا انجام شده است.
مدیر كل تعزیرات حكومتی البرز اظهار داشت: پرونده های تشكیل شده به دادسرای عمومی و انقلاب كرج ارجاع شد.
منبع:

1398/06/06
13:30:18
5.0 / 5
3119
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

استخدام وکیل

توکیل

خانواده

قانونی وکیل

وکالت ماهر

وکلا

وکیل قانونی