رییس جامعه هتلداران فارس:

۳۵۵ خانه غیرمجاز در فارس پلمب شد

۳۵۵ خانه غیرمجاز در فارس پلمب شد به گزارش آی وكیل رئیس جامعه هتلداران فارس از پلمب ۳۵۵ خانه مبله غیرمجاز در این استان اطلاع داد و تصریح كرد: باید دست دلال ها از «گردشگری سلامت» كوتاه شود.


حسن سیادتان با اشاره به اجرای طرح سامان دهی خانه های اجاره ای در این استان، به ایسنا اظهار داشت: با عنایت به افزایش سفر مسافران و گردشگران عرب به استان فارس با انگیزه درمان، هماهنگ شده است تا این مسافران در خانه های شخصی اقامت نداشته باشند و حتما از هتل و اقامتگاه های مجاز استفاده كنند تا از ظرفیت های امنیتی و اقتصادی این سفرها بهره بیشتری برده شود.
او از پلمب ۳۵۵ خانه مبله شخصی كه بدون مجوز، مصرف گردشگری داشتند و غیرمجاز بودند، اطلاع داد و اضافه كرد: این اقدام با همكاری قوه قضاییه و نیروی انتظامی صورت گرفته است اما باید تدوام داشته باشد تا ساختار پایداری برای اقامت تعریف شود.
عضو هیات مدیره جامعه هتلداران ایران اظهار داشت: با عنایت به رشد خانه های اجاره ای شخصی در گردشگری، لازم است برخوردهای ضابطه مند و قانونی به سایر استان ها تسری یابد، به خصوص به شمال كشور كه تعداد این خانه ها بی رویه در حال افزایش می باشد و به جریان اقتصادی گردشگری خدشه وارد كرده و دردسرهای اجتماعی به وجود آوده است.
سیادتان همینطور برخورد جدی تر با دلالان گردشگری سلامت را ضروری دانست و اظهار داشت: دلال ها پول های سنگینی از توریستهای خارجی می گیرند و خدمات نازل و بی كیفتی را عرضه می كنند كه فقط بدنامی آورده است. باید روش پذیرش گردشگران سلامت اصلاح و سامان دهی شود و دست این دلال ها را كوتاه كرد. این كار به عزم و اراده ای جدی در تمام بخش های كشور نیاز دارد.1398/06/09
19:09:23
5.0 / 5
3636
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده