خودسوزی یك زن مقابل یكی از واحدهای قضایی تهران

خودسوزی یك زن مقابل یكی از واحدهای قضایی تهران به گزارش آی وكیل بامداد امروز یك زن رجوع كننده مقابل یكی از واحدهای قضایی تهران مبادرت به خودسوزی می كند.


به گزارش آی وكیل به نقل از مركز رسانه قوه قضائیه، یك مقام آگاه در دادگستری تهران با اشاره به خودسوزی یك خانم رجوع كننده مقابل یكی از واحدهای قضائی تهران در مورد سابقه پرونده فرد مذكور اظهار داشت: این فرد در اسفندماه سال ۹۷ و در حالیكه پوشش نامناسب داشته است، با مأمورین نیروی انتظامی درگیر می شود و به آنها توهین می كند كه مستندات لازم در همین رابطه از ناحیه مأمورین تهیه و به دادسرای تهران تحویل می شود. بر همین مبنا برای متهم یاد شده با عنوان جریحه دار كردن عفت عمومی و توهین به مأمورین پرونده قضائی تشكیل شده است كه نامبرده از همان زمان تابحال با صدور قرار تأمین آزاد بوده و امروز به دادگاه رجوع می نماید.
این مقام آگاه اضافه كرد: امروز و در هنگام رجوع فرد یاد شده، رئیس دادگاه به واسطه فوت یكی از بستگانش در مرخصی به سر می برده و برای این فرد هیچ اقدام قضائی به عمل نیامده است و مقرر می شود در وقت دیگری به مرجع قضائی رجوع نماید كه نامبرده بعد از خروج از واحد قضائی با بنزینی كه از قبل تهیه نموده است، اقدام به خودسوزی می نماید.
وی بلافاصله به بیمارستان منتقل شده است و الان تحت مراقبت پزشكی است.
گفتنی است تا كنون برای فرد یاد شده دادگاهی برگزار نشده و فرد یاد شده حكم محكومیت ندارد.

1398/06/12
14:35:48
5.0 / 5
4003
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

خانواده

وکالت قانونی

بررسی وکیلها

تنظیم وکالت

توکیل

موکل

محکمه