جانشین حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه:

خط قرمزی در مقابله با فساد وجود ندارد

خط قرمزی در مقابله با فساد وجود ندارد به گزارش آی وكیل جانشین حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه اظهار داشت: هیچ نقطه و خط قرمزی در بحث مقابله با فساد وجود ندارد؛ چونكه قوای سه گانه در این زمینه متحد هستند.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، حجت الاسلام علی عبداللهی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان ابهر، اظهار نمود: وقتی از مردم مشكلات شان را می پرسند اغلب آنان بیكاری، گرانی و مشكلات معیشتی را عنوان می كنند كه این نشان دهنده تشخیص درستی است كه مرتفع ساختن مشكلات معیشتی و اشتغال از انتظارات مردم از مسؤلان است.
وی با بیان این كه زنجان استانی است كه یك روز جولان گاه خوانین مختلف بوده كه خیرات استان را به سمت خود می كشیدند و مردم هم با بدبختی زندگی می كردند، اضافه كرد: بساط این خوانین با پیروزی انقلاب اسلامی كه یك انقلاب مردمی بود، برچیده شد.
حجت الاسلام عبداللهی با اشاره به این كه به بركت انقلاب، هم اكنون استان زنجان به نقطه ای رسیده است كه در بعضی شاخص ها بالاتر از سایر مناطق كشور قرار دارد، اضافه كرد: این امر باید سبب شود سرچشمه امید در دل های ما روز به روز روشن شود.
این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این مطلب كه بخش عمده ای از سوگواری امام حسین (ع) كه تبلور بیشتری دارد، برگزاری مكتب های عزاداری است، اظهار نمود: مردم از چند روز مانده به آغاز ماه محرم در نقاط مختلف كشور خویش را آماده ورود به این ماه پر حزن و اندوه كرده و برای برگزاری موكب های عزاداری تمهیدات لازم را می بینند.
جانشین حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه با بیان این كه همه ما اعتقاد داریم كه دانشگاه تعلیم سیدالشهدا دانشگاهی است كه از پذیرش هیچ عضوی امتناع نمی كند، تصریح كرد: دوره بلوغ و نبوغ در دانشگاه امام حسین (ع) به مدارك تحصیلی توجهی ندارد.
حجت الاسلام عبداللهی خاطرنشان كرد: تسلیم شدن در معنای واقعی ولایت، باعث پیموده شدن راه های چندین صد ساله در یك زمان بسیار كوتاه می شود.
وی با اشاره به این كه كسانی در این مكتب خانه اعتلا پیدا می كنند كه فهم واقعی نسبت به قیام سیدالشهدا را در همه عرصه ها زندگی با پوست و گوشت و استخوان خود درك كرده اند، اظهار داشت: آنچه در اهداف قیام سیدالشهدا نهفته شده بود مقاومت در مقابل شیاطین و زورگویان با هدف الهی است.
این مسئول با اشاره به این نكته كه توطئه دشمن ضد كشورمان از همان روزهای آغازین پیروزی انقلاب شروع شده است، اظهار نمود: در دهه های گذشته، آن چنان با نظام اسلامی ما رفتار كردند كه دشمنان فكر نمی كردند انقلاب ما دهه ۴۰ خویش را جشن گیرد اما شاهد بودیم كه ناكام ماندند.
جانشین حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه با اشاره به این كه امروز آخرین مرحله نبوغ دشمن است، اضافه كرد: به لطف خداوند متعال در این دوره كوتاهی كه از عمر فشار دشمن سپری شده است، با حمایت های مقام معظم رهبری و دوستداران انقلاب رفته رفته در حال عبور از این فشارها هستیم.
حجت الاسلام عبداللهی با بیان این كه توقیف كشتی نفتی انگلستان بزرگترین محمل یاس دشمنان شده است، افزود: شاهد آن بودیم كه سقوط پهباد بسیار پیشرفته دشمن جهانیان را به حیرت وا داشت.
وی با اشاره به این كه بخش عمده توفیق دشمن در مأیوس كردن ملت به اندرون كشور باز می گردد، اظهار داشت: اگر ما پاسخ مناسب برای پاسخگویی به دشمن و زدودن یاس و ناامیدی از كشور را داشته باشیم، هیچگاه دشمن بر ما غالب نشده و زمینه توفیق شان فراهم نخواهد شد.
این مسئول عنوان كرد: به یقین اعلام می نماییم آینده نظام جمهوری اسلامی و آینده بلاد اسلامی آینده روشنی است و قدرت های نظامی موجود در منطقه به هیج وجه توان مقابله با كشور اسلامی ایران را ندارند.
جانشین حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه با اشاره به این كه باید با افرادی كه خون مردم را در شیشه می كنند، مقابله شود، اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی و قوه قضاییه به لطف خدا و با سیاست های تحولی، كمر همت بسته تا افرادی كه از باب نفسانیات و عدم فهم بنا بر این دارند كه در نظام اجتماعی این كشور فساد ایجاد كنند، مقابله كرده و در این مساله هیچ نقطه و خط قرمزی وجود ندارد؛ چونكه قوای سه گانه در این زمینه متحد هستند.
این مسئول با اشاره به این كه نظام قضایی جمهوری اسلامی وظیفه خود می داند كه از سرمایه گذار حمایت كند، اضافه كرد: اگر زبان و قلمی غیرعاقلانه و جاهلانه می خواهد این خط باطل را اعلام نماید كه رسیدگی به برخی پرونده ها و برخورد با اشخاص به تولید صدمه رسانده و بر آن اثر منفی داشته، حتما این بیان، بیان خائنانه است.
وی ادامه داد: هیچ حركت، رسیدگی و برخوردی در قوه قصاییه صورت نمی گیرد الا این كه آن مجموعه و تشكیلات حركت خائنانه ای ضد ملت آغاز كرده باشد.
حجت الاسلام عبداللهی خاطرنشان كرد: قوه قضاییه با سند تحولی خود بنا بر این دارد كه در مقابل كسانی كه در اقتصاد و سیستم اجرایی كشور به هر صورتی خلل ایجاد می كنند، روبرو شود.
جانشین حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه با تاكید بر این كه به سرقت بردن بیت المال، ضابطه مند عمل نكردن، رشوه دادن به قاضی و كارمند برای به انحراف كشاندن پرونده ها، اعمال نفوذ در پرونده های مطروحه قضایی و دور زدن قانون حرام است، افزود: نمی گردد پس از ۴۰ سال باز به نقطه ای بازگردیم كه رابطه بازی و تبعیض وجود داشته باشد.
عبداللهی با تاكید بر كامل بودن قانون و مانع شدن مجری قانون از بی قانونی، اظهار داشت: قوای سه گانه در جهت رونق و حمایت تولید مصمم و همسو هستند.1398/06/15
23:05:47
5.0 / 5
3622
تگهای خبر: اثر , پرونده , سند , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع

بررسی وکیلها

کانون وکلا

مدافع
کانون وکلا

محکمه

دادگستری