حضور مسئولان قضایی در مراسم ترحیم مرحومه سحر خدایاری

حضور مسئولان قضایی در مراسم ترحیم مرحومه سحر خدایاری آی وكیل: تعدادی از مسئولان قضایی با دستور و به نمایندگی از رئیس قوه قضاییه در مراسم ترحیم سحر خدایاری در شهركرد حضور بهم رساندند.


به گزارش آی وكیل به نقل از مركز رسانه قوه قضاییه، تعدادی از مسئولان قضایی با دستور و به نمایندگی از رئیس قوه قضاییه در مراسم ترحیم سحر خدایاری در شهركرد حضور بهم رساندند و مراتب دلجویی و تسلیت رئیس دستگاه قضایی را به خانواده این دختر جوان ابلاغ كردند. همین طور غلامحسن اسماعیلی رئیس حوزه ریاست و سخنگوی قوه قضاییه در تماسی تلفنی، ضمن تسلیت و دلجویی از پدر مرحوم خدایاری از مواضع هوشمندانه وی در گفتگو با رسانه ها كه مانع از تحقق اهداف بیگانگان و برخی دنباله های داخلی شان شده است، قدردانی كرد. پدر سحر خدایاری در این تماس نیز ضمن تشكر بابت پیگیری ها و دلجویی توسط مسئولان قضایی، حضور آیت الله رئیسی در رأس قوه قضاییه را سبب امیدواری و دلگرمی مردم دانست و اظهار داشت كه برای موفقیت او دعا می كند.

بر طبق این گزارش هفته گذشته، یك مقام آگاه در دادگستری استان تهران با اشاره به خودسوزی یك خانم بازگشت كننده مقابل یكی از واحدهای قضائی تهران در مورد سابقه پرونده فرد مذكور اظهار داشت: این فرد در اسفندماه سال ۹۷ و در حالی كه پوشش نامناسب داشته است، با مامورین نیروی انتظامی درگیر می شود و به آنها توهین می كند كه مستندات لازم در همین رابطه از ناحیه مامورین تهیه و به دادسرای تهران تحویل می شود. بر همین مبنا برای متهم یاد شده با عنوان جریحه دار كردن عفت عمومی و توهین به مامورین پرونده قضائی تشكیل شده است كه نامبرده از همان زمان تابحال با صدور قرار تامین آزاد بوده و به دادگاه بازگشت می كند. این مقام آگاه اضافه كرد: در هنگام بازگشت فرد یاد شده، رئیس دادگاه به واسطه فوت یكی از بستگانش در مرخصی به سر می برده و برای این فرد هیچ اقدام قضائی به عمل نیامده است و مقرر می شود در وقت دیگری به مرجع قضائی بازگشت نماید كه نامبرده بعد از خروج از واحد قضائی با بنزینی كه از قبل تهیه كرده است، اقدام به خودسوزی می كند كه وی بلافاصله به بیمارستان منتقل شده است و تحت مراقبت پزشكی قرار می گیرد.


منبع:

1398/06/22
14:33:55
5.0 / 5
3739
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

استخدام وکیل

استخدام وکیل

استخدام وکیل

استخدام وکیل

استخدام وکیل

استخدام وکیل

استخدام وکیل