بازدید دادستان كل كشور از زندان های استان قم

بازدید دادستان كل كشور از زندان های استان قم به گزارش آی وكیل دادستان كل كشور از مجموعه زندان های استان قم بازدید نمود.


به گزارش آی وكیل به نقل از دادستانی كل كشور، حجت الاسلام و المسلمین منتظری همینطور از روند ساخت و تكمیل اردوگاه حرفه آموزی و كاردرمانی بازدید كرد و در ادامه با حضور در كانون اصلاح و تربیت با مددجویان به صورت چهره به چهره دیدار نمود و پای صحبت های آنها نشست.
منتظری بعد از حضور در كارگاه اشتغال زایی زندان قم، با بازدید از بندهای مختلف در جریان اقدامات صورت گرفته در حوزه درمانی، تربیتی، فرهنگی قرار گرفت.
دادستان كل كشور بعد از این بازدید، اظهار داشت: یكی از وظایف دادستان ها، نظارت بر زندان ها است كه در جریان این بازدیدها، هم اقدامات انجام شده مورد ارزیابی قرار می گیرد و هم اگر مشكلاتی باشد در جهت رفع آن، پیگیری های لازم را انجام می دهیم.
وی با اشاره به اینكه در این زندان اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است، از زحمات و تلاش ها مسؤلان زندان قدردانی كرد.
دادستان كل كشور تصریح كرد: گام های بسیار خوبی برای اصلاح و تربیت زندانیان انجام شده است و با ایجاد كارگاه های اشتغالی، فرصتی فراهم گردیده تا زندانیان بیكار نباشند و بخش های خصوصی هم در این زمینه با زندان همكاری داشته اند.
منتظری ابراز امیدواری كرد كه با عنایت به سیاست های تدبیر و تدوین شده در قوه قضاییه شاهد كاهش جمعیت كیفری زندان ها باشیم.
وی ادامه داد: امیدواریم در مورد افرادی كه به باعث قانون باید در زندان باشند و دوران محكومیت را تحمل كنند، با برنامه ریزی های صورت گرفته لازم است زندان به یك مركز آموزش و دانشگاه تبدیل گردد تا وقتی مددجویان آزاد و وارد جامعه می شوند، باز اجتماعی خوبی پیدا كرده باشد.
منبع:

1398/07/06
22:42:39
5.0 / 5
3099
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده