اختتام چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات ۹ متهم اقتصادی

اختتام چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات ۹ متهم اقتصادی آی وكیل: چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات 9 متهم اقتصادی دایر بر بی نظمی در نظام اقتصادی كشور به ریاست قاضی موحد دقایقی پیش به پایان رسید.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات 9 متهم اقتصادی مبنی براخلال در نظام اقتصادی كشور بامداد امروز (سه شنبه) به ریاست قاضی موحد در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی انجام شد.

در این نشست وكیل مدافع متهم فلاحتیان ادامه دفاعیاتش را ارائه كرد و وكیل شركت بهساز ملت نیز توضیحاتی را درباب دفاعیات این وكیل بیان كرد.

همین طور در این نشست قهرمانی نماینده دادستان نیز توضیحاتی در ارتباط با دفاعیات وكیل فلاحتیان ارائه كرد.

قاضی موحد هنگام ظهر ختم این جلسه رسیدگی را اعلام نمود و اظهار داشت: جلسه آینده ادامه دفاعیات وكیل فلاحتیان را استماع خواهیم كرد. همین طور به تفهیم بهتان متهمین اسماعیل احدی و حسین ابوالحسنی می پردازیم.

در سومین جلسه از دادگاه رسیدگی به این پرونده، نماینده دادستان ادامه توضیحاتش از جلسه قبل را ارائه كرد و همین طور متهم فلاحتیان به ادامه دفاعیاتش پرداخت و وكیل مدافع او نیز دفاعیاتش را بیان كرد.

در دومین جلسه رسیدگی به این پرونده، وكیل شركت طرح اندیشه بهساز ملت اظهارات خودرا بیان كرده و متهم فلاحتیان ادامه دفاعیاتش را ارائه كرد.

در این نشست مدیرعامل شركت پارسیس كیش نیز مطالبی ارائه كرد و نماینده دادستان نیز توضیحاتی درباب اظهارات متهم و تخلفات صورت گرفته توسط سایر متهمین این پرونده بیان كرد.

۲۶ شهریورماه، نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات علی دیواندری و ۸ متهم دیگر در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی انجام شد.

در نخستین جلسه رسیدگی به این پرونده، كیفرخواست متهمین توسط نماینده دادستان قرائت شد و نماینده حقوقی بانك ملت و وكیل شركت پارس كیش شكوائیه خودرا بیان نمودند.

همین طور در این نشست متهم فلاحتیان قسمتی از دفاعیات خودرا بیان كرد و نماینده دادستان توضیحاتی درباب اقدامات متهمین ارائه كرد و اظهار داشت: متهمان با وجوه بانك ملت به خرید كشتی مبادرت كرده اند.
منبع:

1398/07/16
15:05:23
5.0 / 5
3776
تگهای خبر: پرونده , تخلف , حقوق , دادستان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

وکالت ماهر
حقوقدان

آگهی رایگان وکالت

وکیل قانونی

وکیل

کانون وکلا