معاون دادستان كل كشور:

كنترل مالی از روش های مفید كشف باندهای بزرگ مواد مخدر است

كنترل مالی از روش های مفید كشف باندهای بزرگ مواد مخدر است به گزارش آی وكیل معاون قضایی دادستان كل كشور اظهار داشت: یكی از روش های مناسب برای شناسایی سریع باندهای مواد مخدر كنترل مالی است چون كه در این روش در صورتیكه حتی اطلاعاتی در مورد فعالیت مالی مواد مخدر نداشته باشیم می توانیم باندهای بزرگ را كشف نماییم.به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، سعید عمرانی امروز (پنجشنبه) در نشست تخصصی آموزش روش های شناسایی اموال قاچاقچیان مواد مخدر ویژه دست اندركاران استان اصفهان در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: باید برای پیوستن به كنوانسیون های بین المللی تجربیاتی را به دست آورد چونكه دنیا با كنترل جریان های پولی، از بروز خیلی از مفاسد جلوگیری كرده است.

وی اضافه كرد: با اجرایی كردن قانون جامع پولشویی خیلی از پرونده ها هویت نمی یابند، پس لازم است با الحاق ماده ۴۵ به قانون مبارزه با مواد مخدر از نتایج بخش های مجازاتی كاهش دهیم و در عوض در حوزه شناسایی جامع تر عمل نماییم.

معاون قضایی دادستان كل كشور با اشاره به اینكه هم اكنون شناسایی اموال قاچاقچیان مواد مخدر كار دشواری نیست؛ اما ذكاوت قاضی را می طلبد، اضافه كرد: از عملكردهای خوبی كه به صورت اتفاقی كشف شد شناسایی یكی از حسابهایی بود كه ۱۴ میلیارد تومان موجودی داشت.

عمرانی افزود: یكی از روش های مناسب برای شناسایی سریع باندهای موادمخدر كنترل مالی است چونكه در این روش در صورتیكه حتی اطلاعاتی در مورد فعالیت مالی مواد مخدر نداشته باشیم می توانیم باندهای بزرگ را كشف نماییم.

وی تصریح كرد: استان اصفهان در زمینه مبارزه با مواد مخدر از وضعیت مناسب تری نسبت به سایر استان های كشور برخوردار می باشد.
1398/07/20
14:20:21
5.0 / 5
3764
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده