وكالت نامه فروش ملك

وكالت نامه فروش ملك آی وكیل: آشنایی با وكالتنامه فروش ملك و نمونه وكالتنامه فروش ملك


نمونه وكالتنامه فروش ملك
 
 
وكالت نامه فروش ملك
 
موكل: آقای/خانم ..................................... فرزند ............................... به شناسنامه شماره ................ متولد .................... صادره از ................. به شماره ملی ....................... ساكن ....................................................................................................................................... وكیل: آقای / خانم: ..................................... فرزند ............................... بشناسنامه شماره ................ متولد .................... صادره از ................. به شماره ملی ....................... ساكن .......................................................................................................................................
 
مورد وكالت: مراجعه به ادارات شهرداری ، ثبت اسناد و املاك ، دفاتر اسناد رسمی ، آب ، برق ، گاز ، امور اقتصادی و دارائی ، سازمان نظام مهندسی و دیگر ادارات و مراجع و مقامات ذیربط و ذیمدخل جهت انجام كلیه امور ساختمانی و اداری و قانونی راجه به ششدانگ ....................... به پلاك ........................ واقع در بخش .................... ثبت شده به شماره ................... دفتر ................. صفحه ................. و اخذ مجوزات و استعلامات لازمه و تادیه كلیه هزینه ها و مخارج قانونی و تعمیر و مرمت و بازسازی رقبه و اخذ و دریافت پروانه ساختمانی از هر نوع و به هر نحو و انعقاد قرارداد با مهندسین به هر نحو و ترتیب و سپردن هر گونه تعهد و تصدیق امضاء و اخذ و دریافت هر میزان و مقدار مصالح ساختمانی و قیام و اقدام به تمامی تشریفات لازمه و تشكیل پرونده و تعقیب و پیگیری پرونده های متشكله و سپس در صورت فقد هر گونه منع قانونی فروش و انتقال قطعی سهمی موكل در رقبه یاد شده با جمیع متعلقات و لواحق و توابع آن و آب و برق و گاز منصوبه به هر شخص ولو خود وكیل و به هر قیمت و شرط و نحو و ترتیب و اسقاط كافه ی خیارات ولو خیار غبن به هر درجه و مقدار و تسلیم مبیع و قبض ثمن و سپردن هرگونه تعهد و ضمانت كشف فساد ضمناً موكل ضمن عقد خارج لازم حق عزل وكیل و ضم و كیل را به مدت پنج سال از خود سلب و ساقط نمود .
 
حدود اختیارات: وكیل مرقوم دارای اختیارات تامه در خصوص مورد وكالت و لوازم آن از جمله حق توكیل به غیر ولو كراراً می باشد و اقدام و امضاء وی به جای اقدام و امضاء موكل معتبر است . مدلول این سند فقط در نفس وكالت مؤثر است .
 
به تاریخ .... / .... / ............ هجری شمسی
1396/04/14
14:04:33
5.0 / 5
4222
تگهای خبر: وكالت , مدارك , وكالتنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده