رئیس كل دادگستری استان هرمزگان خبر داد:

برخورد جدی با هرگونه تخلف در تغییر كاربری اراضی در هرمزگان

برخورد جدی با هرگونه تخلف در تغییر كاربری اراضی در هرمزگان به گزارش آی وكیل ایسنا/هرمزگان رئیس كل دادگستری هرمزگان اظهار داشت: با هر گونه تخلف در تغییر كاربری زمین ها برخورد جدی می نماییم.به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، علی صالحی در جمع خبرنگاران اظهار نمود: هم اكنون انگیزه سودجویان برای دخل و تصرف در این مواهب الهی همچون دریا، كوه، جنگل و... زیاد شده است و بر مبنای قانون وظیفه برخورد و سامان دادن به آنها را داریم و تمام تلاش خویش را به كار می بریم تا دست سودجویان را از این منافع گران بها كوتاه نماییم.

وی افزود: برای این مهم، شورای حفظ حقوق بیت المال به صورت مستمر تشكیل می شود و مصوبات آن با جدیت پیگیری و سبب شده روند تجاوز به اراضی ملی و دولتی به نحو قابل ملاحظه ای كاهش پیدا كند.

این مقام قضایی در ادامه به پرونده ها حقوقی و تغییر كاربری در این شورا اشاره نمود و اضافه كرد: در تخلفات تغییر كاربری قلع و قمع زیادی صورت گرفته است.

رئیس كل دادگستری استان هرمزگان مهمترین عامل در حفظ حقوق بیت المال را پیشگیری دانست و اضافه كرد: اگر به پیشگیری توجه گردد شاهد كاهش تصرفات خواهیم بود.

وی همینطور خواهان تعیین تكلیف آلودگی زیست محیطی ناشی از فاضلاب در حواشی خورها و سواحل شد و عنوان كرد: همه باید كمك كنند تا شاهد تصرفات غیر قانونی و آلودگی های زیست محیطی در سواحل نباشیم.
1398/08/11
21:05:21
5.0 / 5
3637
تگهای خبر: پرونده , تخلف , حقوق , دادگستری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده