وزیر دادگستری:

عملكرد سازمان تعزیرات طی نظرسنجی دقیق و جامع بررسی شود

عملكرد سازمان تعزیرات طی نظرسنجی دقیق و جامع بررسی شود به گزارش آی وكیل وزیر دادگستری با اشاره به اینكه عملكرد سازمان تعزیرات باید طی نظرسنجی دقیق و جامعی بررسی شود، اظهار داشت: بعد از بررسی و تحلیل، خط مشی جدید ترسیم شود و چنانچه لازم است نوع اقدامات و حضور سازمان در تنظیم بازار تغییر پیدا كند.


به گزارش آی وكیل به نقل از سازمان تعزیرات حكومتی، سیدعلیرضا آوایی وزیر دادگستری در نشست شورای اداری سازمان تعزیرات حكومتی به مناسبت بیست و پنجمین سالروز تاسیس این سازمان اظهار نمود: ما باید پاسخگوی مردم و مطالبات نظام باشیم و متناسب با ظرفیت ها و اختیارات سازمان، توقعمان را تنظیم نماییم.
وی ادامه داد: در خیلی از جلسات و گفت وگوها با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولان قوه قضائیه كه سطح توقع بالایی از سازمان در كنترل وضعیت اقتصادی دارند، وضعیت اختیارات سازمان را شرح می دهیم و این نشان دهنده عدم شناخت نسبت به سازمان است.
وزیر دادگستری با اشاره به اینكه ناچاریم جامع نگر و كلان نگر باشیم و ابتدا مصالح كشور را ببینیم، اظهار نمود: همواره دقت را سرلوحه كارهایتان قرار دهید و حتی احضار متهمین را نیز با دقت و بر طبق دلیلهای مستند انجام دهید كه خدای ناكرده آبروی كسی را به بازی نگیریم.
آوایی اشاره كرد: میزان رضایتمندی مردم، هم اكنون متناسب با میزان زحمات همكاران ما نیست و بااینكه همكاران در سازمان تعزیرات زحمات زیادی می كشند اما تلقی مردم از این زحمات با آنچه انجام می شود؛ متفاوت می باشد.
او در آخر اظهار داشت: عملكرد سازمان باید طی نظرسنجی دقیق و جامعی مورد بررسی قرار بگیرد و بعد از بررسی و تحلیل، خط مشی جدید ترسیم شود و چنانچه لازم است نوع اقدامات و حضور سازمان در تنظیم بازار تغییر پیدا كند.
جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حكومتی نیز در این نشست اظهار داشت: ورود سازمان به بیست و پنجمین سال كاری را به تمامی همكاران تبریك عرض كرده و از زحمات یكایك همكاران تشكر می كنم.
وی با اشاره به افزایش تعامل با سایر دستگاه ها در دو سال قبل و تاثیر آن در پیشبرد اهداف سازمانی، اظهار نمود: با عنایت به لزوم برنامه ریزی و هدفمندی اقدامات، كوشیدیم امور را مبتنی بر برنامه های یك و سه ساله به انجام برسانیم.
انصاری اضافه كرد: رشد مثبتی در تمامی فاكتورهای تدوینی داشتیم و سازمان گام های موثری برداشته و افق برنامه ای در ترسیم دیدگاه های پیشگیرانه برای این بوده كه در حوزه برخوردها، مداخلات غیرپرونده ای را برای رسیدن مردم به حقشان طی نماییم.
وی اشاره كرد: بیشتر از دو برابر مراجعات پرونده ای در تهران و شهرستان تهران، مواردی بوده كه با دخالت غیرپرونده ای صورت گرفته و رضایت خاطر مردم را داشته است.
منبع:

1398/08/19
14:48:15
5.0 / 5
3871
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری