آغاز هشتمین جلسه رسیدگی به پرونده ۹ متهم اقتصادی

آغاز هشتمین جلسه رسیدگی به پرونده ۹ متهم اقتصادی آی وكیل: هشتمین جلسه رسیدگی به پرونده 9 متهم اقتصادی در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی موحد شروع شد.به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، هشتمین جلسه رسیدگی به پرونده ۹ متهم اقتصادی در خصوص بی نظمی در نظام اقتصادی كشور بامداد امروز (سه شنبه) به ریاست قاضی موحد در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی شروع شد.

۲۶ شهریور ماه، نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات علی دیواندری و ۸ متهم دیگر در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی انجام شد كه طی آن كیفرخواست متهمین توسط نماینده دادستان قرائت شد و نماینده حقوقی بانك ملت و وكیل شركت پارس كیش شكوائیه خودرا بیان نمودند.

همچنین در این نشست متهم فلاحتیان قسمتی از دفاعیات خودرا بیان كرد و نماینده دادستان توضیحاتی درباب اقدامات متهمین ارائه كرد و اظهار داشت: متهمان با وجوه بانك ملت به خرید كشتی مبادرت كرده اند.

در دومین جلسه رسیدگی به این پرونده، وكیل شركت طرح اندیشه بهساز ملت اظهارات خودرا بیان كرده و متهم فلاحتیان ادامه دفاعیاتش را ارائه كرد.

در این جلسه مدیرعامل شركت پارسیس كیش نیز مطالبی ارائه كرد و نماینده دادستان نیز توضیحاتی درباب اظهارات متهم و تخلفات صورت گرفته توسط سایر متهمین این پرونده بیان كرد.

در سومین جلسه از دادگاه رسیدگی به این پرونده، نماینده دادستان ادامه توضیحاتش از جلسه قبل را ارائه كرد و همین طور متهم فلاحتیان به ادامه دفاعیاتش پرداخت و وكیل مدافع او نیز دفاعیاتش را بیان كرد.

در چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به این پرونده كه ۱۶ مهر ماه برگزار شد، وكیل مدافع متهم فلاحتیان ادامه دفاعیاتش را ارائه كرد و وكیل شركت بهساز ملت نیز توضیحاتی را درباب دفاعیات این وكیل بیان نمود. همین طور در این نشست قهرمانی نماینده دادستان نیز توضیحاتی در ارتباط با دفاعیات وكیل فلاحتیان ارائه كرد.

در پنجمین جلسه رسیدگی، وكیل مدافع متهم فلاحتیان ادامه دفاعیاتش را بیان كرد و متهم اسماعیل احدی نیز تفهیم بهتان شد و دفاعیات خودرا بیان كرد.

همچنین قهرمانی نماینده دادستان نیز توضیحاتی درباب دفاعیات وكیل فلاحتیان بیان كرد و از او خواست كه مستندات دلیلهای خودرا به دادگاه ارائه كند و درباب دفاعیات متهم احدی نیز توضیحاتی ارائه كرد.

در ششمین جلسه از رسیدگی به این پرونده كه ۱۲ آبان ماه انجام شد نماینده دادستان اظهار نمود: اسنادی كه وكیل آقای فلاحتیان ارائه كرد افشاكننده یك شبكه فساد است كه خودشان هم متوجه آن نشدند چونكه قسمتی از پول ها به حساب شركت مینیون رفته است كه سند غارت گری سرمایه هاست.

همچنین در این نشست وكیل متهم احدی به ارائه دفاعیات خود پرداخت.

در هفتمین جلسه رسیدگی به این پرونده متهمین اسماعیل احدی و ابوالحسنی به ارائه دفاعیات خود پرداختند و قهرمانی نماینده دادستان نیز در این نشست خطاب به وكیل فلاحتیان اظهار داشت: شما باید توضیح دهید كه سرنوشت ۱۱۰ میلیون درهم كجاست و چه شده است؟

منبع:

1398/08/21
14:32:38
5.0 / 5
2258
تگهای خبر: پرونده , تخلف , حقوق , دادستان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده