با ارسال ابلاغیه ای اجرایی می شود

برگزاری نشست های تخصصی برای شناسایی چالش های شركت های دانش بنیان

برگزاری نشست های تخصصی برای شناسایی چالش های شركت های دانش بنیان آی وكیل: برمبنای ابلاغیه ای دستگاه قضا، ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه (دادگستری استان ها) و كانون های كارآفرینی در استانها موظف به برگزاری نشست های تخصصی در امتداد شناسایی مشكلات كسب و كارهای نوپا و دانش بنیان شدند.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، برمبنای پیگیری های سازمان ملی كارآفرینی ایران در هفته جهانی كارآفرینی و توجه دستگاه قضا، كلیه كانون های كارآفرینی استانی موظف شدند با هماهنگی دادگستری ها و دبیرخانه های ستادهای استانی اقتصاد مقاومتی و با حضور كارآفرینان، استارتاپ ها، شركت های دانش بنیان و كسب وكارهای مبتنی بر نوآوری، نشست های تخصصی اجرا شود و با شناسایی و احصاء موانع و مشكلات، نتیجه را به صورت مستمر به دبیرخانه مركزی پیگیری اجرای سیاست های كلی اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه گزارش كنند.
این ابلاغیه از طرف ستاد مركزی پیگیری اجرای سیاست های كلی اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه به كلیه رؤسای كل دادگستری های استان های سراسر كشور در امتداد اجرای هرچه بهتر سیاست های كلی اقتصاد مقاومتی و پشتیبانی از كسب و كارهای مبتنی بر نوآوری و فناوری نوین ارسال شده است.
نشست های تخصصی نیز به صورت مشترك میان ستادهای اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه و كانون های كارآفرینی استانی انجام خواهد شد.
دكتر حسین سلاح ورزی، رئیس سازمان ملی كارآفرینی ایران یكی از مطالبات جدی كسب و كارهای نوپا، خلاق و دانش بنیان را مسائل مقرراتی، حقوقی، مجوزها و استعلام های زائد و دست و پاگیر دانست و اظهار داشت: بر این اساس این سازمان اهتمام بر آن دارد با تعامل با دستگاه های مرتبط و استفاده از ظرفیت ها، همچون حمایت و همراهی قوه قضاییه برای حل این دغدغه جدی كارآفرینان و نوآفرینان اقدام نماید.
وی ایجاد مراكز نوآوری تخصصی، برگزاری نشست های مشترك، جشنواره های مرتبط، سمینار و گردهمایی هایی در جهت حل مسائل نوآوران و فناوران كشور و شناسایی و ارائه راهكارها و راهكارهای تسهیل كننده این كسب و كارها را بعنوان قسمتی از اهداف این همكاری برشمرد.
سلاح ورزی تصریح كرد: عملكرد قوه قضاییه در پشتیبانی از بنگاه های تولیدی و پشتیبانی از سرمایه گذاری، بسیار موثر و قابل توجه بوده و تكرار این تجربه برای تقویت و پشتیبانی از استارتاپ ها و شركت های دانش بنیان هم حتما اثرگذار خواهد بود.
منبع:

1398/09/11
13:55:25
5.0 / 5
3525
تگهای خبر: اثر , تخصص , حقوق , دادگستری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده