سفر دادستان كل كشور به بندرعباس

سفر دادستان كل كشور به بندرعباس آی وكیل: دادستان كل كشور در بدو ورود به فرودگاه بندرعباس از طرف علی صالحی، رئیس كل دادگستری استان هرمزگان و تعدادی از مسئولین اجرایی و قضایی این استان مورد استقبال رسمی قرار گرفت.به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا و به نقل از دادستانی كل كشور، حجت الاسلام والمسلمین منتظری در بدو ورود به فرودگاه شهدای پرواز ۶۵۵ بندرعباس از طرف علی صالحی، رئیس كل دادگستری استان هرمزگان، فریدون همتی، استاندار، معاونان دادگستری و تعدادی از مسئولان اجرایی و قضایی این استان، مورد استقبال رسمی قرار گرفت.

دادستان كل كشور بعد از حضور در پاویون فرودگاه و دیدار با مقامات و مسئولین حاضر ضمن تشكر از استقبال گرم و صمیمانه رئیس كل دادگستری استان هرمزگان و دیگر مسئولان قضایی و اجرایی از امكان حضور در كرانه های نیلگون خلیج فارس و دیدار با مردم و مسئولین این منطقه ابراز خرسندی كرد.

حجت الاسلام والمسلمین منتظری به منظور شركت در آئین تكریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب مركز استان هرمزگان در صدر هیأتی عالی رتبه به بندرعباس سفر كرده است.

مراسم معارفه مجتبی قهرمانی بعنوان دادستان جدید مركز استان هرمزگان و تودیع و تكریم ابوالفتح ابوالهادی مقرر است پنجشنبه 28 آذرماه در محل سالن همایش های ثاراللّه سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان اجرا شود.

مجتبی قهرمانی دادستان جدید عمومی و انقلاب بندرعباس از قضات جوانی است كه صدور احكام نوین قضایی از طرف وی تابحال چندین بار رسانه ای شده است.

منبع:

1398/09/28
15:08:03
5.0 / 5
2987
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

وکالت ماهر
حقوقدان

آگهی رایگان وکالت

وکیل قانونی

وکیل

کانون وکلا