معاون اول قوه قضاییه:

باید به صادرات غیرنفتی توجه جدی شود

باید به صادرات غیرنفتی توجه جدی شود به گزارش آی وكیل معاون اول قوه قضاییه با تاكید بر اینكه بایستی به صادرات غیرنفتی توجه جدی شود، اظهار داشت: قوه قضاییه سال جاری می خواهد در ارتباط با كسانیكه با اقدامات غیرقانونی خود می خواهند در جهت پیشگیری از تولید، جهش تولید و یا فعل و ترك فعل ها اقداماتی داشته باشند، تلاش بیشتری انجام دهد.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه در جلسه معاونان قوه قضائیه با آیت الله رئیسی برای تحقق شعار سال، اظهار نمود: می خواهیم عقب ماندگی كه بخاطر ویروس كرونا با آن روبرو می باشیم را جبران نماییم و هم بتوانیم شعار سال را به صورت كامل تحقق ببخشیم كه این مورد احتیاج به همكاری و نزدیكی هر چه بیشتر همه دستگاه ها و قوا دارد.
وی با تاكید بر اینكه بایستی به صادرات غیرنفتی توجه جدی شود، اضافه كرد: نزولات آسمانی خوب بوده است و مردم در امر كشاورزی آماده هستند، باید در جهت جهش تولید در امر كشاورزی قدم های بلندتری را برداریم و هم نیازمندی های داخل كشور را تأمین نماییم و هم صادرات غیرنفتی را توسعه دهیم.
معاون اول قوه قضاییه بیان نمود: در این ارتباط بایستی چند دستگاه ارتباط بیشتری داشته باشند و به جهت اینكه تسهیلات بانكی به سمت تولید برود، آماده ایم و نهایت كمك را به بانك مركزی در این حوزه داشته باشیم.
محسنی اژه ای خاطرنشان كرد: قوه قضاییه سال جاری می خواهد در ارتباط با كسانیكه با اقدامات غیرقانونی خود می خواهند در جهت پیشگیری از تولید، جهش تولید و یا فعل و ترك فعل ها اقداماتی داشته باشند تلاش بیشتری انجام دهد و دادستان ها و دادگاه ها در این حوزه توجه لازم را داشته باشند.
وی ادامه داد: معاونت پیشگیری و دادستان كل كشور رصد كنند كه هر جایی كه احساس می كنند با كمك مردم و بخش خصوصی چوب لای چرخ جهش تولید، تسهیلات به سمت تولید، واردات صحیح، صادرات نفتی بیشتر از پیش صورت می گیرد اگر امكان جلوگیری هست جلوگیری و اگر امكان آن نیست برخورد قاطع شود.
معاون اول قوه قضاییه تصریح كرد: افراد فاسد و مفسدی كه به خصوص در این شرایط با دشمن ولو ناخواسته همراهی می كنند اینها را علنی محاكمه كرده و به مردم بشناسانند و تجربه نشان داد اگر دادگاه های ما به صورت علنی برگزار گردد بازدارندگی خوبی دارد.1399/01/07
22:40:14
5.0 / 5
870
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده