گفتگوی تلفنی رئیس قوه قضاییه با وزیر كشور و رئیس سازمان صداوسیما

گفتگوی تلفنی رئیس قوه قضاییه با وزیر كشور و رئیس سازمان صداوسیما به گزارش آی وكیل رئیس قوه قضائیه طی تماسهای تلفنی با وزیر كشور، رئیس سازمان صدا و سیما و استاندار كردستان در مورد طرح فاصله گذاری اجتماعی، آگاهی بخشی مفید و موثر رسانه ای و تأمین امنیت گفتگو نمود.


به گزارش آی وكیل به نقل از مهر حجت الاسلام والمسلمین رئیسی طی تماسی های تلفنی جداگانه با وزیر كشور، رئیس سازمان صدا و سیما و استاندار كردستان صحبت كرد و به عرضه نكاتی در مورد طرح فاصله گذاری اجتماعی، آگاهی بخشی مفید و مؤثر رسانه ای و تأمین امنیت شهروندان پرداخت.

رئیس قوه قضائیه در تماس تلفنی با وزیر كشور از اقدامات مؤثر این وزارتخانه در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تمجید كرد.

وی در اینباره اظهار داشت: با عنایت به سفارش كارشناسان و مصوبه ستاد مقابله با كرونا و گزارش های كه بنده رسیده است، مدیریت وزارت كشور توانسته است اقدامات مؤثری را در زمینه اجرای این طرح بعمل آورد.

رئیس قوه قضائیه از دست اندركاران كمیته امنیتی، اجتماعی و سیاسی به جهت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و اجرای مطلوب طرح های مقابله با بیماری كرونا قدردانی نمود و اظهار داشت: امیدوارم با سیاست های در پیش گرفته شده و همراهی شهروندان بتوانیم بزودی بر این ویروس وارداتی غلبه نماییم و سلامت را باردیگر به جامعه ایران برگردانیم.

نكته دیگری كه در تماس رئیسی با رحمانی فضلی مورد تاكید قرار گرفت، حوزه امنیت شهروندان در طول تعطیلات نوروز بود. آقای رئیسی ضمن تمجید از تمهیدات اندیشیده شده در شوراهای تأمین استانی، اظهار نمود: نظر به گزارش های عرضه شده اقدامات خوبی در حوزه تأمین امنیت شهروندان انجام شده و باید به علت تصمیم های اتخاذ شده برای مقابله با جرایم سازمان یافته و تأمین امنیت شهروندان در این شرایط خاص در شوراهای تأمین استان ها قدردانی نمود.

برنامه های آگاهی بخش صدا و سیما بسیار مؤثر بوده است

رئیس قوه قضائیه در ادامه تماسهای تلفنی امروز عصر خود، با علی عسكری رئیس سازمان صدا و سیما گفتگو نمود.

در این تماس تلفنی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی ضمن تقدیر از تلاش ها و اقدامات مؤثر سازمان صدا و سیما در حوزه اطلاع رسانی، اغنای افكار عمومی در طرح فاصله گذاری اجتماعی، آگاهی بخشی در مورد به حداقل رساندن رفت و آمدهای غیرضرور و ساخت برنامه های كارشناسی در زمینه مقابله با ویروس كرونا، اظهار داشت: رسانه ها و به خصوص صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران باید برای مقابله با جنگ روانی دشمن و اغنای افكار عمومی نسبت به حقایق جاری كشور دست برتر را داشته باشند و اجازه ندهند شایعات و اخبار غیرواقعی افكار عمومی را مشوش نماید.

رئیس دستگاه قضا در ادامه ضمن تقدیر از موفقیت های بزرگ رسانه ملی بیان داشت: از دست اندركاران حوزه خبر و خبرنگاران رسانه ملی به واسطه حضور در صحنه های مختلف برای آگاهی بخشی حداكثری به مردم تشكر می كنم و امیدوارم این عزیزان در انجام رسالت بسیار مهم خود همیشه و همواره موفق باشند.

گزارش استاندار كردستان از اقدامات صورت گرفته در مبارزه با كووید ۱۹ در تماس تلفنی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی با استاندار كردستان، بهمن مرادنیا گزارشی از اقدامات انجام گرفته در زمینه مقابله با ویروس كرونا، اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، اقدامات مختلف در جهت تأمین امنیت استان و موضوعات اخیر مربوط به زندان سقز عرضه كرد.

رئیس قوه قضائیه ضمن استماع گزارش عرضه شده، از اقدامات صورت گرفته استانداری كردستان تشكر كرده و نكاتی در باب مسائل امنیتی متذكر شد.

1399/01/11
22:20:17
5.0 / 5
702
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده