در سال جهش تولید؛

كوشش برای احیای ۴۳ واحد تعطیل بخش كشاورزی در گلستان

كوشش برای احیای ۴۳ واحد تعطیل بخش كشاورزی در گلستان آی وكیل: گلستان رئیس كل دادگستری استان گلستان از برنامه این دستگاه برای احیای 43 واحد فرآوری و دامداری تعطیل این استان در سال جهش تولید خبرداد.هادی هاشمیان اظهار نمود: یكی از برنامه هایی كه امسال با كمك بانك كشاورزی در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان بر آن تمركز كرده ایم، بازگشت به تولید ۴۳ واحد دامداری و فرآوری محصولات كشاورزی است.

وی اضافه كرد: با حضور كارشناسان بانك، همه این واحدها بازرسی و مشكلات، موانع و علت تعطیلی آنها به تفكیك تدوین شده است.

رئیس كل دادگستری گلستان افزود: در یك برنامه زمان بندی ۶ ماهه مشكلات این واحدها با حضور كارشناسان قضایی و بانكی استان در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری بررسی و برای رونق باردیگر این واحدها چاره اندیشی خواهد شد.

هاشمیان اظهار داشت: با احیای این واحدها، ۲۷۰۰ رأس به ظرفیت دامداری های استان و ۷۱ هزار تن هم به ظرفیت تولید و فرآوری محصولات دامی و كشاورزی استان اضافه می شود.

این مقام ارشد قضایی استان اظهار داشت: در یكسال و نیم گذشته پرونده بیش از ۳۰۰ كارخانه و واحد تولیدی كه مشكل داشتند در دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی استان بررسی و دستورهای لازم برای رفع موانع و مشكلات تولید این واحدها صادر شد.

وی اضافه كرد: در این مدت ۸ كارخانه كه بعضی از آنها چند سال تعطیل بودند باردیگر احیا شدند و كارگران آنها مشغول به كار شدند.

به گزارش آی وكیل به نقل از دادگستری گلستان، هاشمیان بیان كرد: در سال جهش تولید برنامه مدون و دقیق برای كمك به واحدهای تولیدی به خصوص برداشتن موانع از سر راه تولید با كمك دستگاه های اجرایی و بانك ها دنبال می نماییم.

رئیس كل دادگستری گلستان از افزایش نظارت ها هم خبرداد و اظهار داشت: برای كمك به تولیدكنندگان و جلوگیری از دست اندازی بر سر راه تولید، نظارت دادگستری و دستگاه های نظارتی مانند سازمان بازرسی بیشتر می شود.

وی از اقدامات بانك ها و دستگاه های اجرایی مانند امور مالیاتی و تامین اجتماعی برای همكاری با ستاد اقتصاد مقاومتی و كمك به تولیدكنندگان در سال قبل قدردانی كرد.

منبع:

1399/01/17
16:16:39
5.0 / 5
2609
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری