دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی كشور:

جایگاه مردم در نظارت باید پررنگ شود

جایگاه مردم در نظارت باید پررنگ شود به گزارش آی وكیل دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی كشور با بیان این كه نظارت در پیشگیری ومقابله با فساد اهمیت فراوانی دارد اظهار داشت: جایگاه مردم در نظارت باید پررنگ شود.به گزارش آی وکیل به نقل از معاونت اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، داوود گودرزی در نشست با معاون اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم قوه قضائیه با اشاره به اینکه به جای مقابله با فساد باید رویکرد را اصلاح کرد، اظهار داشت: فساد وقتی شکل می گیرد که امکان وقوع و ارزش اقتصادی داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه از زمان ریاست آیت الله رییسی در قوه قضاییه، امید در مردم بوجود آمده است، تصریح کرد: باید به قوه قضاییه کمک نماییم تا ریشه کن کردن فساد با رویکرد عدالت محوری، سریع و شفاف صورت گیرد.

دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور در ادامه با بیان این که نظارت در پیشگیری ومقابله با فساد اهمیت فراوانی دارد، اظهار داشت: جایگاه مردم در نظارت باید پررنگ شود.

گودرزی اضافه کرد: باید فساد را در زمان شکل گیری شناسایی و با مشارکت و استفاده از ظرفیت یکدیگر در این جبهه مبارزه نماییم.

وی اظهار نمود: اولویت های اقدام را باید درست تشخیص دهیم و برنامه علمیاتی داشته باشیم تا بتوانیم در این عرصه مثبت و موثر عمل نماییم.

دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور با اشاره به اینکه اگر در کشور سامانه ها را راه اندازی نماییم مبارزه با فساد مدیریت می شود، اظهار داشت: راه اندازی سامانه ها در جلوگیری از شکل گیری فساد نقش مهمی دارد.

گودرزی در انتها این نشست بر همکاری با معاونت اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم قوه قضاییه تصریح کرد و اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با مشارکت این معاونت در مبارزه با مفاسد اقدام های قابل توجهی انجام دهیم.
1399/02/23
14:08:12
5.0 / 5
464
تگهای خبر: قوه قضاییه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

دفاع

دادگاه

وکالت ماهر

آگهی قانونی وکیل

قضایی

مدافع

تنظیم وکالت