جریمه 2 و سه دهم میلیاردی، سرانجام قاچاقچی تجهیزات كامپیوتر

جریمه 2 و سه دهم میلیاردی، سرانجام قاچاقچی تجهیزات كامپیوتر به گزارش آی وكیل مدیركل تعزیرات حكومتی استان فارس اظهار داشت: از یك دستگاه كامیون در حوزه استحفاظی كازرون تجهیزات كامپیوتر قاچاق كشف و ضبط شد.


به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، علی مبشری در این رابطه اظهار نمود: یک دستگاه کامیون حامل بار قاچاق در حوزه استحفاظی شهرستان کازرون شناسایی و توقیف شد.
وی افزود: مامورین در بازرسی از این کامیون مقادیر زیادی تجهیزات کامیپوتر را کشف که با عنایت به عدم عرضه اسناد گمرکی از جانب سرنشینان کامیون، محموله توقیف و پرونده ای برای پیگیری مبحث تشکیل شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از ارجاع پرونده به شعبه اول تعزیرات حکومتی شهرستان کازرون اطلاع داد و اظهار داشت: مالک محموله مکشوفه در بازجویی های اولیه صراحتاً به قاچاق بودن محموله اعتراف و اذعان کرد که تجهیزات مکشوفه را از راه بندر گناوه وارد کشور کرده و قصد فروش در شیراز را داشته که به دام قانون گرفتار شده است.
مبشری افزود: با این اعترافات و با عنایت به تحقیقات انجام شده در شعبه، تخلف متهم محرز و شعبه رسیدگی کننده حکم به ضبط محموله مکشوفه به نفع دولت و جریمه نقدی متهم به میزان ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال صادر کرد.1399/02/25
15:40:55
5.0 / 5
336
تگهای خبر: پرونده , تخلف , سازمان , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده