با اشاره به پیام رهبری به مناسبت روز قدس ۹۹

علیزاده طباطبایی: اشغال قدس ظلم به كل جهان اسلام است

علیزاده طباطبایی: اشغال قدس ظلم به كل جهان اسلام است به گزارش آی وكیل یك وكیل دادگستری اظهار داشت: برای آزادی قدس، تنها امید این است كه با اتكا به ملت هایی كه با ما همراهند و جوان هایی كه با ایثار و فداكاری در عراق و لبنان و مصر و یمن و... جنگیدند، قدم برداریم.


سیدمحمود علیزاده طباطبایی در گفتگو با ایسنا با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در روز قدس سال جاری اظهار نمود: مسئله فلسطین مربوط به جهان اسلام است و متاسفانه جهان اسلام در خواب است و این مسئله را مسئله خود نمی داند.
وی ادامه داد: ما چاره ای نداریم، جهان اسلام را دولت ها بدانیم؛ چونکه در جهان اسلام ما هیچ دولت دموکراتی نداریم و تنها دولت دموکرات جهان اسلام، جمهوری اسلامی ایران است و بقیه دولت های اسلامی از خود استقلالی ندارند و دولت هایی هستند که با پشتیبانی کشورهای خارجی و با زور روی کار آمدند و مسئله فلسطین را مسئله خود نمی دانند.
وی خاطرنشان کرد: در سال 1969 سازمان کنفرانس اسلامی که به تازگی به سازمان های همکاری اسلامی تغییر یافته مکلف شد که هدف اصلی اش آزادی قدس باشد ولی کوچکترین قدمی برنداشتند؛ چونکه دولت ها نماینده ملت ها نبودند. امروز شعار آزادی قدس را می دهیم ولی ملت های مسلمان چه کسانی اند؟ ملت فلسطین چقدر در این حوزه کوشیده است؟ هیچ امیدی به ملت های مسلمان نداریم. 40 سال تلاش می نماییم ملت های مسلمان را بیدار نماییم. در همین راستا اسلام گرایی را تشویق کرده و سعی کردیم از ملت های مسلمان حمایت نماییم ولی در بعضی کشورها همچون مصر گروه هایی به علت اختلاف اعتقادی و دیدگاهی با ماهمراه نشدند.
علیزاده طباطبایی معتقد است: اشغال قدس ظلم به کل جهان اسلام و تحقیر جهان اسلام است.
وی اظهار داشت: برای آزادی قدس، تنها امید این است که با اتکا به ملت هایی که با ما همراهند و جوان هایی که با ایثار و فداکاری در عراق و لبنان و مصر و یمن و... جنگیدند، قدم برداریم.
منبع:

1399/03/03
22:13:38
5.0 / 5
1242
تگهای خبر: دادگستری , سازمان , وكیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده