رئیسی در بدو ورود به شیراز:

حضور در استان ها از برنامه های جدی دستگاه قضاست

حضور در استان ها از برنامه های جدی دستگاه قضاست به گزارش آی وكیل رئیس قوه قضاییه با تاكید بر اینكه حضور در استان ها از برنامه های جدی دستگاه قضاست، اظهار داشت: قرار بود اواخر بهمن یا اوایل اسفندماه ۹۸ در استان فارس حضور پیدا كنم اما به علت رعایت شرایط بهداشتی و لزوم رعایت این شرایط، سفر با سه ماه تاخیر انجام شد.


به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی بامداد پنج شنبه ۲۲ خرداد در بدو ورود به شیراز در جمع خبرنگاران بیان نمود: این سفر را توفیقی برای خود و همکارانم می دانم.
او افزود: به علت محدودیت های فعلی ناشی از بیماری کرونا، دیدارها در این سفر محدود خواهد بود.
رئیس قوه قضاییه دیدار با همکاران قضایی و سازمان های وابسته قوه قضاییه در استان و بررسی مسائل آنها را از برنامه های سفر یک روزه خود اعلام و تصریح کرد: در این نشست مسائل را مرور خواهیم کرد تا بعضی از مشکلات در این سفر کاهش پیدا کند.
آیت الله رئیسی بیان نمود: در ادامه این سفر نشستی با استاندار، مدیران استانی، تولیت آستان مقدس شاهچراغ(ع) و نماینده ولی فقیه در استان خواهیم داشت و در این نشست هم مسائلی چون بررسی موانع تولید و راهکارهای جهش تولید در استان فارس مورد بحث قرار خواهد گرفت.
او با اشاره به اینکه تمایل داشتم در این سفر در جای جای استان فارس حضور پیدا کنم، اظهار داشت: از آنجائیکه استان فارس گسترده ترین حوزه قضایی کشور را به خود اختصاص داده اما به علت شرایط فعلی و محدودیت های بهداشتی توفیق حضور در شهرستان ها را نخواهیم داشت.
رئیس قوه قضاییه ابراز امیدواری کرد که به برکت خاندان (ع) در این سفر برخی مسائل و مشکلات فارس رفع و بخشی در تهران پیگیری شود.1399/03/22
20:27:19
5.0 / 5
1162
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری