ستاد دیه استان تهران:

۸۲ زندانی بدهكار جرایم غیرعمداستان تهران آزاد شدند

۸۲ زندانی بدهكار جرایم غیرعمداستان تهران آزاد شدند به گزارش آی وكیل نمایندگی ستاد دیه استان تهران اعلام نمود: زمینه آزادی 82 نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد را برقرار شد تا برگی دیگر از احسان و خیرخواهی ثبت گردد.


به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران با بیان این خبر گفت: نیکی ریشه درسرشت و فطرت الهی آدمی دارد. نیکوکاری بهره‏ای ماندنی و غنیمتی پایدار و محور همه خوبی‏هاست. بالاترین سرمایه که ضرر در آن راه ندارد و لبیک به نیروی ذاتی و درونی می باشد؛ برای اینکه تمایل به خوبی و انجام دادن کارهای نیک همچون ویژگی‏های الهی است که انسان های پاک طینت به سمت آن گرایش دارند.
منوچهر رحمانی افزود: با همت و پیگیری مددکاران و تشکیل جلسات گوناگون مذاکره با شکات و پیگیری در مراجع قضایی، زمینه آزادی ۸۲ نفر از زندانیان نیازمند شهرستان های اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم فراهم گردید تا نزد خانواده هایشان بازگردند.
وی اشاره کرد: مجموع کمک نیکوکاران استان تهران برای آزادی زندانیان یاد شده، یازده میلیارد و ۲۳۰ میلیون ریال بود و مابقی بوسیله قبولی اعسار توسط مراجع قضایی تامین گردید. همین طور برخی شکات قسمتی از طلبشان را نیز بخشیدند که بدین ترتیب خود نیز در این امر انساندوستانه سهیم شدند تا برگی دیگر از احسان و خیرخواهی ثبت گردد.
ستاد دیه استان تهران همین طور اعلام نمود: عزیزان نیکوکار که قصد آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد را دارند، می توانند با شماره ۸۸۸۶۱۸۷۰ نمایندگی ستاد دیه استان تهران تماس بگیرند. شماره کارتهای ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۷۵۹۱۶ نزد بانک ملی و ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۰۹۵۵۱۹ نزد بانک تجارت آماده دریافت این هدایا است، همین طور گزارش کامل هر گونه کمک خیرین و نیکوکاران بوسیله نمایندگی ستاد دیه استان تهران به آنان اعلام خواهد شد.
منبع:

1399/04/02
23:07:05
5.0 / 5
635
تگهای خبر: بدهكار , زندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده