معاون قوه قضائیه:

شكست آمریكا در تحریم ها حتمی است

شكست آمریكا در تحریم ها حتمی است به گزارش آی وكیل یزد ـ معاون قوه قضائیه با اشاره به اینكه آمریكا به جبران شكست هایی كه از ایران متحمل شده، امروز سخت ترین تحریم ها را ضد ملت ما اجرا می كند، اظهار داشت: اعتقاد داریم شكست این تحریم ها حتمی است.به گزارش آی وکیل به نقل از مهر، حجت الاسلام هادی صادقی، شنبه شب در مراسم بزرگداشت شهدای هفت تیر در میدان امیرچخماق یزد با اشاره به اقدامات خصمانه آمریکا ضد ملت ها بخصوص ملت ایران تصریح کرد: آمریکا امروز شیوه فرعونیان را به کار گرفته و با تحقیر ملت ها تلاش بر حاکمیت بر آنها دارد و نمونه های این اقدام وی در کشور ما بارها انجام شده است.
وی از تحریم ها، کاپیتولاسیون و بسیاری اقدامات دیگر بعنوان فعالیتهای فرعونی آمریکا یاد کرد و اضافه کرد: امروز هر کشوری با آمریکا همراه باشد و منافع او را تأمین و او را در جنایاتش همراهی کند، دوست و مورد حمایت آمریکاست در غیر صورت مورد تحقیر و تحریم قرار خواهد گرفت.
صادقی با اشاره به حقوق بشر آمریکایی و شعارهای پوچی که در مورد حقوق بشر توسط آمریکا سر داده می شود، عنوان کرد: آمریکا در حالی از حقوق بشر دم می زند که از تمام اقدامات آل سعود و رژیم صهیونیستی کودک کش و جنایتکار دفاع می کند و آنها را در جنایات جنگی که انجام می دهند، همراهی می کند.
معاون قوه قضائیه تصریح کرد: حقوق بشر آمریکایی در حالی مدام از جانب آمریکا تکرار می شود که هنوز قانون برده داری در این کشور وجود دارد ضمن اینکه آمریکا در طول دو قرن گذشته تعرض های بسیاری به سایر کشورها کرده و جنایات بسیاری را در حق آنها مرتکب شده است.
وی خاطرنشان کرد: آمریکا با چپاول، انحصارات و قواعدی که سازمان های بین المللی برای آنها بوجود آورده اند به اقتصاد اول جهان تبدیل گشته و تلاش می کند تمام اقتصاد جهان را در سیطره خود بگیرد و با سایر کشورها هرگونه که می خواهد رفتار کند.
صادقی با اشاره به اینکه گرچه ایران و آمریکا وارد جنگ نظامی نشده اند اما در طول این سال ها آمریکا از ایران شکست های سنگینی خورده است، اضافه کرد: اولین شکست آمریکا از ایران تسخیر لانه جاسوسی آنها بود و روند این شکست ها همچنان ادامه دارد.
وی با اشاره به دیگر شکست های آمریکا از ایران طی چهار دهه گذشته عنوان کرد: آمریکایی ها امروز به جبران این شکست ها، سخت ترین تحریم های تاریخ بشریت را ضد این ملت اعمال کرده اما به لطف خدا از این تحریم ها هم سربلند بیرون خواهیم آمد و اعتقاد داریم شکست تحریم ها حتمی است.
صادقی زورگویی و خشونت را یکی دیگر از خصوصیت های آمریکایی ها دانست و بیان نمود: باید تا می توانیم در هفته افشای حقوق بشر آمریکایی، دروغ ها و بدعهدی های آمریکایی ها را برای عموم مردم فاش نماییم.


منبع:

1399/04/08
21:24:12
5.0 / 5
117
تگهای خبر: حقوق , سازمان , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل قانونی

حقوقدان

قیمت روز وکیل

دفاع

کانون وکلای ایران

وکیل دادگستری

وکیل قانونی