انتصاب فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها

رئیس پلیس پیشگیری ناجا: امنیت بستر همه اقدامات در كشور است

رئیس پلیس پیشگیری ناجا: امنیت بستر همه اقدامات در كشور است به گزارش آی وكیل رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اعلان اینكه ˮامنیتˮ بستر همه اقدامات در كشور است، اظهار داشت: یگان حفاظت سازمان زندان ها یگانی مقتدر و حرفه ای است و امروز می توانیم بگوییم ماموریت سازمان زندان ها یكی از نقاط ثقل و تكیه گاه محكم برای امنیت كشور است.


به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، سردار "مهدی معصوم بیگی" در مراسم تکریم و معارفه فرمانده یگان حفاظت سازمان زندان ها، اظهار نمود: به لطف خداوند امنیت حاکم بر جامعه خوب و مثال زدنی است که این امنیت به برکت خون شهیدان، مجاهدت دستگاه های امنیت ساز و کارکنان خدوم و ساعی نیروی انتظامی که در خط مقدم امنیت قرار دارند به وجود آمده است.
رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اعلان اینکه با دقت و جان و دل از امنیت مردم حفاظت می نماییم و برنامه های موثری در حوزه ماموریت پلیس پیشگیری در حال نهایی شدن است، افزود: در سلسله مراتب نیازها، نیاز به امنیت در بالاترین مراتب قرار دارد؛ اگر این نیاز پاسخ داده شود و مرتفع شود دیگر نیازها عمومیت پیدا می کند و محقق می شود؛ بستر همه اقدامات کشور در وجود امنیت است؛ اگر توسعه و پیشرفتی در جامعه وجود دارد در گرو امنیت است که ما باید قدردان و شکر گزار آن باشیم.
وی پایدارترین نوع امنیت را امنیت "مردم پایه" برشمرد و گفت: بسترهای قانونی فراهم شده که دستگاه های اجرایی در تامین امنیت مشارکت داشته باشند و همچون این بستر ها، تشکیل یگان های حفاظت در سازمان هاست که دستگاه های اجرایی بتوانند در تولید امنیت سهمی داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه یگان حفاظت سازمان زندان ها یگانی مقتدر و حرفه ای است، اشاره کرد: امروز می توانیم بگوییم ماموریت سازمان زندان ها یکی از نقاط ثقل و تکیه گاه محکم برای امنیت کشور است.
سردار معصوم بیگی، یگان حفاظت سازمان زندان ها را یکی از یگان های پویا و آماده به کار برشمرد و اضافه کرد: همچون کارهای خوب در زمان تصدی سردار" ایزد خواه" در حوزه یگان حفاظت از زندان ها راه اندازی مرکز فرماندهی و کنترل، پایش محیط ماموریت، اصلاح و بازبینی در ساختار سازمان در امتداد چابک سازی یگان، افزایش توان عملیاتی یگان با ساختار جدید و تقویت زیر ساخت های آموزشی است.
وی در خاتمه از زحمات سردار "ایزد خواه" تشکر و سرهنگ "برفر" را بعنوان فرمانده جدید یگان حفاظت از سازمان زندان ها معرفی نمود.
براساس گزارش سایت پلیس، در آخر جلسه "حاج محمدی" ؛رئیس سازمان زندان های کشور ضمن تشریح اهمیت ماموریت این سازمان اظهار داشت: ماموریت اصلی سازمان زندان ها اصلاح و تربیت زندانیان است و سهم یگان حفاظت در این راستا فراهم کردن محیطی امن و آرام در زندان می باشد که در بستر آن می توان مجرمان را از ارتکاب جرم منصرف کرد که این کار کمک فراوانی به این سازمان در جهت اصلاح و تربیت زندانیان می کند و ما در این سازمان تاکید بر اصلاح زندانیان و در صددگرفتن فکر و اندیشه مجرمانه از آنها هستیم.
منبع:

1399/05/11
15:04:40
5.0 / 5
652
تگهای خبر: جامعه , زندان , سازمان , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)