بررسی مسائل و مشكلات مدیران دفاتر كل دادگاه های تهران با حضور قائم مقام دادگستری تهران

بررسی مسائل و مشكلات مدیران دفاتر كل دادگاه های تهران با حضور قائم مقام دادگستری تهران آی وكیل: در جلسه ای با حضور قائم مقام دادگستری تهران و رئیس كل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران مسائل و مشكلات مدیران دفاتر كل دادگاه های تهران بررسی گردید.به گزارش آی وکیل به نقل از روابط عمومی و رسانه دادگستری کل استان تهران، مسعود ستایشی قائم مقام رئیس کل دادگستری تهران با حضور در جمع مدیران دفاتر کل دادگاه های تهران از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات حوزه کاری محاکم دادگستری در شهر تهران قرار گرفت.

وی اظهار داشت: بمنظور پاسخگویی به مطالبات مردم باید درب اتاق مسئولین بر روی مردم باز باشد؛ چونکه در شرایط خاص کنونی یکی از اشکالات موجود عدم دسترسی مردم به آنان می باشد و این دور از انتظار است.

قائم مقام رئیس کل دادگستری استان تهران اضافه کرد: توفیقی که در امر خدمت رسانی خداوند متعال به ما عطا فرموده را باید غنیمت بدانیم و برای کسب رضایت حق تعالی بیش از پیش تلاش نماییم و در این راستا بحث حفظ کرامت انسانی مراجعین و پاسخگویی مناسب به درخواست های آنان مورد توجه قرار گیرد.

ستایشی اظهار داشت: دستگاه قضایی هم اکنون در حال درخشیدن است و این نظر خواهی ها، زحمات، تلاش و خدمات همکاران قضایی و اداری باید به نحو شایسته اطلاع رسانی شود.

یحیی جعفری رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران نیز در این جلسه اظهار داشت: هرجا که عدم توفیق و مشکلی به وجود آمده به سبب فاصله گرفتن از مردم است و انتظار بنده این است که ارباب رجوع مورد تکریم قرار بگیرند و به حقوق آنان توجه گردد و احساس کنند که اصل بی طرفی برای طرفین بطور کامل رعایت می شود.
‎وی اشاره کرد: به دنبال اهداف کلی هستیم که برگرفته از سیاست های کلان قوه قضائیه است همچون دارسی عادلانه، احیای داوری، کاهش جمعیت کیفری زندان ها و ارتقاء سلامت کارکنان و برای دستیابی به این اهداف الان در کنار هم جمع شده ایم.

جعفری به مدیران دفاتر کل دادگاه های مجتمع های قضایی تهران متذکر شد: ما بیشتر عمر مفیدمان در محیط کار سپری می شود و بدین منظور لازم است که محیط کار را با نشاط و امن نماییم و سعه صدر، امین، دلسوز و شفاف باشیم و در کارهایمان ضابطه مند و حافظ اسرار همکارانمان باشیم.

در این جلسه مشترک، مدیران دفاتر کل مجتمع های قضایی تهران با قائم مقام رئیس کل دادگستری تهران، رئیس حوزه ریاست و رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران دیدار و مشکلات مجتمع ها و روند انجام امور را در فضای صمیمانه طرح کردند.

جواد سلطانی مدیر دفتر کل مجتمع قضایی خانواده دو، احمد اورنگی مدیر دفتر کل مجتمع قضایی شهید بهشتی و سعید مجیدی فر مدیر دفتر کل مجتمع قضایی شهید مفتح همچون نمایندگان 22 مدیر دفتر کل حاضر در این جلسه بودند که به طرح مسائل و مشکلات موجود پرداختند.

منبع:

1399/06/07
13:08:23
5.0 / 5
343
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

دفاع

دادگاه

وکالت ماهر

آگهی قانونی وکیل

قضایی

مدافع

تنظیم وکالت