مهلت مجدد ثبت نام آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا سال ۹۹

مهلت مجدد ثبت نام آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا سال ۹۹ به گزارش آی وكیل مهلت ثبت نام آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا سال ۱۳۹۹ مجدداً تمدید گردید.


به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، معاونت منابع انسانی قوه قضاییه اعلام نمود:

بدینوسیله به اطلاع می رساند، حسب هماهنگی های صورت گرفته با سازمان سنجش آموزش کشور مقرر گردید به منظور مساعدت و فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که در بازه زمانی (۹۹/۰۵/۱۲ لغایت ۹۹/۰۵/۲۳) برای ثبت نام اقدام ننموده اند، فرصت مجددی ایجاد شود تا بتوانند از تاریخ ۹۹/۰۶/۱۶ لغایت ۹۹/۰۶/۱۹ نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
بنابراین کلیه متقاضیان، لزوم دارد که در مهلت مجدد در نظر گرفته شده و بعد از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون (اطلاعیه مورخ ۹۹/۰۵/۱۲) و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org رجوع و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.
ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، نسبت به خرید کارت اعتباری و ثبت نام مجدد اقدام ننمایند. صرفا در صورت تمایل می توانند تا تاریخ مندرج، نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.
منبع:

1399/06/15
22:38:00
5.0 / 5
216
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط