معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه:

مأموریت های قوه قضائیه با این میزان بودجه هیچ تناسبی ندارد

مأموریت های قوه قضائیه با این میزان بودجه هیچ تناسبی ندارد به گزارش آی وكیل معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه اظهار داشت: مأموریت ها و وظایفی كه این دستگاه دارد با این میزان بودجه هیچ تناسبی ندارد.به گزارش آی وکیل به نقل از معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه، امین حسین در جمع رئیس کل و معاونان دادگستری کل استان تهران، اظهار نمود: فلسفه وجودی قاضی در جامعه و هدف اصلی قضاوت، اجرای عدالت و احقاق حق است و هدف قوه قضائیه و تمام تلاش ها بر این امر ختم می شود که دادگاه ها وظایف خویش را به نحو احسن انجام دهند.

وی اظهار داشت: ما بعنوان ستاد قوه قضاییه باید زمینه قضاوت عادلانه و اجرای عدالت را برای قضات و کارکنانی که در صف قرار دارند یعنی شعب دادسرا و دادگاه فراهم نماییم.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه اضافه کرد: ما بعنوان معاونت منابع انسانی وظیفه داریم قضات با تقوا، باسواد و با حوصله تربیت نماییم که بتوانند عدالت را اجرا کنند و رضایت مردم را جلب نمایند.

وی افزود: مطابق دستور ریاست محترم قوه قضاییه بزودی نیروی قضایی مورد نیاز شعب بلاتصدی محاکم عمومی تهران را تأمین می نماییم.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه در انتها اظهار داشت: یکی از اشکالات جدی قوه قضائیه کمبود بودجه است و مأموریت ها و وظایفی که این دستگاه دارد با این میزان بودجه هیچ تناسبی ندارد و احتیاج به بازبینی و اصلاح در برنامه آینده را دارد.

منبع:

1399/08/08
14:39:12
5.0 / 5
596
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده