رییس قوه قضاییه:

نباید اجازه داد فضای مجازی تبدیل به فضای قمار و فحشا شود

نباید اجازه داد فضای مجازی تبدیل به فضای قمار و فحشا شود رئیس قوه قضاییه اظهار داشت: نباید اجازه داد که فضای مجازی تبدیل به فضای قمار، فحشا، جابجا کردن مواد مخدر و کلاه برداری شود.به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی در جلسه دیدار با نخبگان و نمایندگان اقشار خراسان شمالی که چهارم دی ماه در محل استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه فضای مجازی همانند اتوبان است، اظهارکرد: همانطور که اتوبان برای تسهیل در رفت و آمد نیاز به نظم دارد فضای مجازی نیز همین گونه است بدین سبب باید در این فضا نیز نظم به خوبی برقرار شود.

رییس قوه قضاییه اضافه کرد: اگر افرادی شرور در فضای مجازی دنبال کلاه برداری، توزیع مواد مخدر و... باشند، این امور مغایر با قانون است و مدیریت فضای مجازی اقتدا می کند که این کارها در آن انجام نشود.

وی به نقش سازمان های مردم نهاد نیز اشاره نمود و افزود: سازمان های مردم نهاد نقش بسیار مهمی را دارند و ما دستورالعمل هایی را برای سازمان های مردم نهاد جمع بندی و اعلام نموده ایم.

رییس قوه قضاییه بیان کرد: سمن ها و همه آنانی که دغدغه مردم را دارند، باید سخن آنها شنیده شود.

رییسی اظهار داشت: توجه به سمن ها و آمران امر به معروف و نهی از منکر اگر مطالبه ای دارند، مطالبه اجرای قانون است و باید به آنها میدان داده شود و برای اجرای سخن آنها کوشش کرد.

وی در ادامه در رابطه با رسیدگی به پرونده ها در دستگاه قضایی نیز اشاره نمود و اظهار داشت: زمان رسیدگی به پرونده ها در دستگاه قضایی کوتاه شده است.

رییس قوه قضاییه اظهارکرد: دستگاه قضایی هم بازرسی پنهان و هم بازرسی آشکار هم بر مجموعه خود و هم بر سایر بخش ها دارد و انجام نظارت ها امری لازم است.

وی همین طور در ادامه اظهار داشت: برای ورود به نظام داری کشور و ارائه خدمات باید ورود به صورت عادلانه باشد و توزیع ظرفیت و امکانات باید به صورت عادلانه صورت گیرد.

رییس قوه قضاییه اشاره کرد: برای بسط عدل توجه به قانون و قانونمداری مهمترین نکته است.

وی با اعلان اینکه هیچ کسی نباید به خود اجازه نقض قانون را بدهد، اضافه کرد: نقش مردم، دستگاه های اجرائی و نخبگان برای کاهش لطمه های اجتماعی و شکل گیری سبک زندگی اسلامی بسیار مهمست.
1399/10/04
17:16:44
5.0 / 5
229
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده