رئیس سازمان زندان ها خبر داد

امتیازات قانونی برای زندانیان فعال در حوزه حرفه آموزی و اشتغال

امتیازات قانونی برای زندانیان فعال در حوزه حرفه آموزی و اشتغال رئیس سازمان زندان ها در بازدید از زندان تربت جام اظهار داشت: امتیازات و ارفاقات قانونی به مددجویانی تعلق می گیرد که در حوزه اشتغال فعال باشند.


به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، محمد مهدی حاج محمدی در دومین برنامه سفر به استان خراسان رضوی شامگاه پنج شنبه از زندان تربت جام بازدید کرد.
رئیس سازمان زندان ها با اشاره به اهمیت آموزش های فرهنگی در پروسه اصلاح و تربیت اظهار داشت: برنامه های فرهنگی وقتی موثر خواهد بود که کاربردی و برمبنای نیازسنجی های دقیق طرح ریزی و اجرا شود.
وی با تاکید بر اهمیت بکارگیری زندانیان واجد روحیه اخلاقی خوب بعنوان همیاربند اظهار داشت: نباید اجازه دهید افرادی که تنها خاصیت آنان زور بازو است خودرا بعنوان همیاربند(وکیل بند) به سایر زندانیان تحمیل کنند بلکه باید افرادی انتخاب شوند که با سعه صدر و اخلاق خوب حامی زندانیان و پیگیر مشکلات آنان باشند.
رئیس سازمان زندان ها بیکاری را آفت اصلاح و تربیت عنوان نمود و اظهار داشت: اشتغال و کارهای حرفه آموزی عامل رشد شخصیت و زمینه ساز بازگشت به زندگی سالم می باشد.
در این بازدید که از ساعت ۱۸ شروع شد رئیس سازمان زندان ها شام را در کنار زندانیان افغان صرف کرد.
وی با تاکید بر اهمیت رعایت حقوق زندانیان اظهار داشت: در ماموریت زندان بانی هیچ تفاوتی بین زندانیان ایرانی و شهروندان خارجی وجود ندارد.
حاج محمدی همین طور با حضور در بند زنان این زندان با آنان گفتگو نمود.
رئیس سازمان زندان ها در جلسه ای با حضور کارکنان این مرکز ضمن گفتگو با آنان گزارش رئیس زندان تربت جام را نیز مورد ارزیابی قرار داد.
بر طبق این گزارش رئیس سازمان زندان ها به برخی از زندانیان افغان فعال در حوزه اشتغال که به امر حرفه آموزی نیز مشغول بودند هدیه اهدا کرد.
این بازدید تا ساعت ۲۳ ادامه داشت.
همین طور همزمان سه هیات به نمایندگی از رئیس سازمان زندان ها، مراکز تامینی و تربیتی شهرهای نیشابور، سبزوار، گناباد، کاشمر، تربت حیدریه و مشهد را مورد بازدید قرار دادند.1399/10/27
18:45:43
0.0 / 5
157
تگهای خبر: حقوق , زندان , سازمان , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

استخدام وکیل

استخدام وکیل

استخدام وکیل

استخدام وکیل

استخدام وکیل

استخدام وکیل

استخدام وکیل