در شب شهادت حضرت فاطمه(س) انجام شد

حضور رئیس سازمان زندان ها در منزل كارمند و زندانی و دیدار با خانواده های آنها

حضور رئیس سازمان زندان ها در منزل كارمند و زندانی و دیدار با خانواده های آنها آی وکیل: رئیس سازمان زندان ها در شب شهادت حضرت فاطمه (س) در خانه یکی از همکاران و همین طور یکی از زندانیان حضور یافت و با خانواده آنها دیدار نمود.


به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، محمد مهدی حاج محمدی رئیس سازمان زندان ها که برای بازدید از زندان های خراسان رضوی و شمالی در شهر مشهد مقدس حضور داشت، در آخرین برنامه این سفر در منزل یکی از همکاران متوفی و همین طور یکی از زندانیان حافظ قرآن حضور یافت و با خانواده آنان ملاقات و گفتگو کرد.
رئیس سازمان زندان ها در منزل مرحوم اکبری یکی از همکارانش، ضمن برشمردن خاصیت های بارز اخلاقی وی، خدمت در زندان را دستگیری از انسان های لطمه دیده عنوان نمود و به فرزندان وی سفارش کرد با اهمیت ترین کار شما برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره پدر ادامه تحصیل و الگو قراردادن پدر بعنوان یک انسان درستکار و با اخلاق حسنه خواهد بود.
رئیس سازمان زندان ها همین طور با حضور در منزل یکی از زندانیان که در زندان، حفظ قرآن کریم را آغاز نموده است با خانواده وی دیدار و از وضعیت آنان اطلاع یافت.
حاج محمدی در این دیدار خطاب به فرزندان زندانی اظهار داشت: آینده هر فرد در دست خود اوست و شما می توانید با توجه جدی به تحصیل و استقامت در مقابل مشکلات، این روزهای سخت را جبران کنید.
رئیس سازمان زندان ها در حین گفتگو با پسر نوجوان این زندانی و با اشاره به عکس سردار سلیمانی که توسط فرزند این مددجو بر دیوار نصب شده بود، از او پرسید: علت علاقه ات به سردار چیست؟ که این پسر نوجوان در پاسخ، استقامت آن شهید در راه حق را بعنوان خاصیت بارز وی عنوان نمود.
حاج محمدی گفت: بسیاری از انسان ها بودند که در زندگی گرفتار مشکلات بودند اما با تصمیم و اراده درست توانستند ضمن غلبه بر مشکلات آینده خوبی برای خود رقم بزنند.
در این دیدار به دستور رئیس سازمان زندان ها امکان تماس تصویری زندانی با خانواده اش برقرار شد و آنان به صورت تصویری با پدر دیدار کردند.
بر طبق این گزارش، این زندانی در مدت حضور در زندان آغاز به یادگیری و حفظ قرآن کرده است و الان حافظ ۵ جزء قرآن کریم است.
منبع:

1399/10/29
10:59:50
0.0 / 5
184
تگهای خبر: دستگیری , زندان , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده