پرونده اعتراض به سفارت عربستان

پرونده اعتراض به سفارت عربستان به گزارش آی وكیل، به نقل از ایران آنلاین وكیل مدافع تعدادی از متعرضین به سفارت عربستان اذعان داشت: آخرین دفاعیات تعدادی از متعرضان به سفارت عربستان و وكلای مدافع آنان در برابر اتهامات وارد شده در دادگاه تجدیدنظر امروز اخذ خواهد گردید.


مصطفی شعبانی با بیان اینكه امروز دادگاه تجدیدنظر این متهمان در شعبه 53 دادگاه تجدیدنظرتهران برگزارشد، افزود: این نخستین و آخرین جلسه دادگاه تجدیدنظر بود كه دفاعیات انجام شد.
وكیل تعدادی ازمتعرضان به سفارت عربستان اظهاركرد: 10 نفر از متهمان اعتراض كننده به رای بدوی، امروز آخرین دفاعیات خود را بیان و وكلای آنان نیز از این متهمان در برابر اتهامات وارده دفاع كردند.
شعبانی با بیان غیرعلنی بودن دادگاه امروز، گفت: با توجه به اخذ آخرین دفاعیات، باید منتظر رای دادگاه باشیم.
وكیل مدافع تعدادی از متعرضان به سفارت عربستان پیشتر به ایرنا گفته بود كه به اتهامات 19 نفر از متهمان در دادگاه بدوی، به صورت حضوری و یك نفر به صورت غیابی رسیدگی و رای برای آنان صادر شده بود كه آن یك نفر هم درخواست واخواهی كرده بود.
به گفته وی، از ۱۹ نفر، پنج نفر به 6 ماه حبس، تعدادی به حبس تعلیقی محكوم و برخی هم تبرئه شدند.
شعبانی با بیان اینكه چهارمتهم روحانی نیز در این پرونده حضور داشتند، اظهاركرده بود، پرونده این چهار نفر در دادگاه ویژه روحانیت رسیدگی شده است.
 دادگاه متعرضان به سفارت عربستان، 28 و 29 تیر امسال در شعبه ۱۰۶۰دادگاه كاركنان دولت به ریاست قاضی فرشید دهقان برگزار شد.
پرونده تعرض به سفارت عربستان با شكایت دادستانی تهران به اتهام تخریب عمدی سفارت و اخلال در نظم عمومی تشكیل شد كه دادگاه در ارتباط با اتهام اخلال درنظم عمومی برای متهمان حكم صادر كرد اما به خاطرنبود شاكی خصوصی، به اتهام تخریب عمدی سفارت رسیدگی نكرد و پرونده را به دادسرا بازگرداند.
1396/04/19
15:07:23
5.0 / 5
3599
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع
وکالت ماهر

دادگاه

دفاع

توکیل

دادگاه

بررسی وکیلها