كارمندان نمونه دیوان عالی كشور مورد تقدیر قرار گرفتند

كارمندان نمونه دیوان عالی كشور مورد تقدیر قرار گرفتند به گزارش آی وكیل كارمندان نمونه دیوان عالی كشور با حضور معاونین دیوان عالی كشور مورد تقدیر قرار گرفتند.


به گزارش آی وكیل به نقل از مهرف به نقل از دیوان عالی كشور، حجت الاسلام والمسلمین مختاری معاون قضایی دیوان عالی كشور در جلسه ای از كارمندان نمونه دیوان عالی كشور تقدیر و تشكر كردند. حجت الاسلام و المسلمین مختاری ضمن قدردانی از زحمات كلیه همكاران قضایی خصوصا همكاران دیوان عالی كشور اضافه كرد: یقیناً كلیه عزیزانی كه در این نهاد مشغول به كار هستند به شایسته ترین حالت مشغول خدمت رسانی به جامعه و مردم هستند، اما طی بررسی های به عمل آمده میزان تلاش شما عزیزان چشمگیرتر بوده است. وی در این جلسه كه با حضور قائم مقامی مشاور ریاست دیوان عالی كشور، خسروی معاونت برنامه ریزی و امور عمومی و مدیران مجموعه برگزار شد، اظهار نمود: همه ما باید قدر این نعمت را بدانیم كه خداوند متعال ما را در جایگاهی قرار داده كه محل رفع گرفتاری مردم هستیم، اگر توانستیم به خوبی از عهده این نعمت و این توفیق برآییم روز به روز و ساعت به ساعت بر نشاط كاری ما افزوده می گردد.

معاون قضایی با اشاره به حدیثی از حضرت اباعبدالله الحسین (ع) درباره لزوم خدمتگزاری به آحاد مردم اضافه كرد: خدمتگزاری برای مردم و توفیق خدمت به مردم توفیقی است كه از سوی خداوند به فرد اعطا می گردد و ما هیچ وقت نباید از این توفیق احساس خستگی و ناتوانی كنیم.

در آخر جلسه، حجت الاسلام والمسلمین مختاری از سوی ریاست قوه قضاییه با اهدای لوح تقدیر از حسین مهدیزاده كارمند نمونه كشوری و از سوی ریاست دیوان عالی كشور هم از 6 نفر از كارمندان دیوان عالی كشور به نام های شعبان رحمانی، مهدی كریم پور، عباس جابری سمیر، سیدعلی صدرالحفاظی و حمداله درویش تقدیر به عمل آورد.
 

1396/08/15
18:25:40
5.0 / 5
3237
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع

بررسی وکیلها

کانون وکلا

مدافع
کانون وکلا

محکمه

دادگستری