رئیس كل دادگستری گیلان:

منطقه آزاد انزلی زمینه ورود صنایع بومی به بازار تجاری را فراهم كند

منطقه آزاد انزلی زمینه ورود صنایع بومی به بازار تجاری را فراهم كند آی وكیل: رئیس كل دادگستری گیلان اظهار داشت: مدیران منطقه آزاد انزلی با اتخاذ سیاست های لازم زمینه ورود صنایع بومی استان را به این بازار تجاری فراهم نمایند.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، احمد سیاوش پور در سومین نشست ستاد استانی پیگیری سیاست های اقتصاد مقاومتی در قوه قضائیه كه با حضور مدیران دستگاه های اجرایی و با عرضه گزارش فعالیت ها از جانب مدیران منطقه آزاد تجاری انزلی برگزار گردید ضمن تبریك ایام الله دهه فجر و تسلیت ایام سوگواری دخت نبی اكرم حضرت فاطمه الزهرا (س) اظهار نمود: انقلاب اسلامی ایران در 4 دهه گذشته با گذر از مصائب بسیار و طوفان های سهمگین از سوی دشمنان با لطف الهی و هدایت رهبری معظم و حمایت ملت، اكنون در آستانه تكامل قرار گرفته و استوار به پیش می رود.
وی با اشاره به اینكه سرعت حركت جهانی به سمت توسعه و پیشرفت بسیار زیاد است، خاطرنشان كرد: در مسیر توسعه كشور زمانی برای خطا و اشتباه وجود ندارد و همه باید تلاش نماییم تا اقتصاد كشور شتاب گیرد.
رییس كل دادگستری استان گیلان با ابراز امیدواری از بهره گیری مدیران از تجارب 40 سال قبل خواهان آن شد تا مدیران اقتصادی بی درنگ از ظرفیت های موجود در حوزه صنعت استان و منطقه آزاد تجاری بهره برده و هماهنگی لازم را بوجود آورند.
سیاوش پور گزارش عرضه شده توسط مدیران منطقه آزاد انزلی در این نشست را مثبت ارزیابی كرد و اظهار داشت: مدیران منطقه آزاد با اتخاذ سیاست های لازم زمینه ورود صنایع بومی استان را به این بازار تجاری فراهم نمایند تا همه مردم گیلان از مواهب این منطقه برخوردار شوند.
این مقام ارشد قضایی با اشاره به اینكه مردم استان چشم انتظار افتتاح مسیر راه آهن قزوین - گیلان هستند، اضافه كرد: اتصال این خط آهن به 2 بندر تجاری گیلان از ضروریات توسعه اقتصادی استان است كه امیدواریم هر چه زودتر این امر محقق شود.
رئیس كل دادگستری استان در انتها تصریح كرد: ستاد استانی پیگیری سیاست های اقتصاد مقاومتی با ابلاغ رئیس قوه قضائیه به صورت مداوم فضای اقتصادی استان را رصد می كند تا در مسیر توسعه استان همراه با دستگاه های اجرایی در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری در مبحث اقتصاد مقاومتی گام بردارد.1396/11/21
13:57:51
5.0 / 5
4039
تگهای خبر: دادگستری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه
وکالتنامه

دادگاه

وکالت قانونی

دادگستری

قضایی

وکالت قانونی