رییس كل دادگستری استان هرمزگان:

وظیفه پیشگیری از وقوع جرم تنها اختصاص به دستگاه قضایی ندارد

وظیفه پیشگیری از وقوع جرم تنها اختصاص به دستگاه قضایی ندارد آی وكیل: رئیس كل دادگستری استان هرمزگان بر عزم همگانی و وحدت نظر میان دستگاه قضایی و ۲۲ نهاد عضو شورای پیشگیری از وقوع جرم به منظور اقدام در جهت مقابله با صدمه های اجتماعی تصریح كرد.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، چهارمین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان هرمزگان به ریاست حجت الاسلام والمسلمین اكبری رئیس كل دادگستری استان و با حضور مسئولین، مدیران كل و نمایندگان ۲۲ سازمان و نهاد عضو برگزار گردید.
در جریان برگزاری این جلسه رئیس كل دادگستری استان هرمزگان ضمن تجلیل از همراهی مردم با نظام مقدس اسلامی در مناسبت های مختلف، حضور حماسی و میلیونی اقشار مختلف در راهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن را نمونه ای بی بدیل از همدلی و همگامی مردم با آرمان های انقلاب اسلامی عنوان نمود.
رییس شورای پیشگیری از وقوع جرم استان هرمزگان عرضه خدمت صادقانه را تكلیفی شرعی و قانونی و یگانه راه قدردانی و شكرگزاری از نعمت وفاق و همدلی میان مردم و مسئولین برشمرد و توجه به مسائل و مشكلات اجتماعی و ارزیابی و انعكاس بازخورد اقدامات پیشگیرانه در برنامه ریزی های آتی را خواهان شد.
وی خاطرنشان كرد: وظیفه پیشگیری از وقوع جرم تنها اختصاص به دستگاه قضایی ندارد و مشاركت فعال تمامی دستگاه های متولی را می طلبد.
اكبری اظهار نمود: برنامه های پیشگیرانه درون سازمانی و برون سازمانی راهكاری مؤثر به منظور كاهش جرائم و صدمه های اجتماعی است و دستگاه قضایی آمادگی دارد به منظور تحقق اهداف راهبردی و مصوبات این شورا با تمامی سازمان ها و نهادهای عضو، همكاری و تعامل سازنده كند.
در ادامه این نشست علیرضا احمدی منش معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری كل استان هرمزگان ضمن تشریح اقدامات انجام شده و اهداف عملیاتی شورای پیشگیری از وقوع جرم استان، در این رابطه توضیحاتی را بیان نمود.
دبیر شورای پیشگیری از وقوع جرم استان هرمزگان، برگزاری كارگاه های آموزشی مدیریت مهارت و دانش رفتار برای بیش از ۵۰۰ نفر از متهمین جرائم اخلاقی، افتتاح و راه اندازی سامانه سجام، هدف گذاری ۲۵ محله شهرستان بندرعباس به منظور تشكیل هسته های مصلحین، برگزاری كارگاه های آموزشی پیشگیری از خشونت و برگزاری كارگاه های پیشگیری از قاچاق كالا و ارز را تنها بخشی از اقدامات معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری كل استان هرمزگان به منظور اجرای برنامه عملیاتی و مصوبات شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان عنوان نمود.1396/12/02
09:14:03
5.0 / 5
2361
تگهای خبر: دادگستری , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده